Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene akinek a párja...

Segítene akinek a párja lebukott mert qurvához járt? Milyen jelei voltak? Hogy jöttél rá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Bízni?? hmmmm, ez jut eszembe: "boldogok a lelki szegények"


Se nőben se férfiban nem lehet bizni, a legszerényebb nővel és férfivel is előfordul ilyen. Valszeg veled is, csak nem tudsz róla... :(



Mottóm: Jó dolog a bizalom, de mégjobb a kontroll! Ez mindenre érvényes!


Üdv, Leo :)

2010. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Qrvához jár, az mit takar, hogy valóban hivatásoshoz hordja a fizetését, vagy "csak" randizgat? Ha az utóbbi:

[link]

2010. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is,inkább nő a szexuális étvágya,megfickósodik tőle,újra lendületet kap,életerőt.

A nemi betegség meg butaság,nem a középkorban vagyunk.

A lakásos szolgáltatók havonta mennek kivizsgálásra.

2010. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Az exem libidojan nem valtoztatott a teny, hogy megcsalt.

Viszont kezembe kerult a digitalis fenykepezogep amin rajta volt a no, rajta volt o...meg el is felejtett hazajonni, arrol nem is beszelve, hogy az autot ami a nevemen volt a hotel elol vontatta el a rendorseg ahol kefelte a csajt...

Lehet vitatkozni meg okolni. A legjobb tudasom szerint nem csinaltam semmit, hogy megcsaljon.

Azota ferjhez mentem egy rendes emberhez...neki nem zoldebb a szomszed fuje.

2010. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
én találtam telefonszámot a telójában,ami fizetős csajé volt és sms naplóban is benne volt,de sose tudtam 100%-san rábizonyítani.Ő napokig azt állítja h. sose csalna meg és nem csalt meg, meg szeret stb.Már nem foglalkozom a múlttal, amíg jól bánik velem és úgy érzem szeret és velem van,addig felesleges ezen agyalni, a múlton már úgysem lehet változtatni.Na meg ha megcsalna, akkor megpróbálnám megbeszélni vele, h. ezt most hogyan is gondolta és miért.
2010. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez az egész úgy kezdődött, hogy megismert egy új baráti társaságot.Ezek után egyre több lett a vitánk,mert sokszor kimaradozott, elfelejtett haza jönni.Már az első közös estéjük után feljött ez a téma,ő mondta hogy qurvához vitték.Persze utána azt mondta csak viccelt.Aztán még jobban eldurvult a helyzet és számatalanszor a fejemhez vágta hogy qurvázni jár, név szerint megnevezte őket(akiket én meg is találtam a neten).Persze veszekedés után mindig tagadott hogy csak azért mondja ezeket mert én túl féltékeny vagyok.1 hetes telefonjában a google-be azt írta be hogy:fekete szex partner pesten.Sajnos félek hogy ez az egész mind igaz és valóban oda jár.De szeretnék biztosra menni mert van egy fiunk.Hogy lehet azokat a naplózott dolgokat megnézni?
2010. okt. 5. 18:05
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

először is ezt annak mondom aki azt mondta hogy az okokat kell vizsgálni: nem utólag kell ezt, hanem ha bajom van kinyitom a pofám és megbeszélem a párommal nem félredugok mert attól nem oldódik meg semmi, és nem fog tudni változtatni a problémán ha azt se tudja hogy gondod van valamivel, nem gondolatolvasó...


A napló ua. mint a híváslista csak itt az sms-t is írja, és ez csak a samsung-nál van, a többinél csak a hívásokat írja a zöld gombbal (hívásfogadó gomb)

2010. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Téves! A Nokia is mutatja az smseket is.
2010. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Omerta_ válasza:
100%

"a fejemhez vágta hogy qurvázni jár, név szerint megnevezte őket(akiket én meg is találtam a neten)"


Hallod, ez nem sima megcsalás, ez egy gyökér tapló állat, hagyd el mindenképpen

2010. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiket mondd, azok után nekem nem lennének kétségeim, hogy tényleg oda jár, és elhajtanám a francba azokhoz a csajokhoz gondolkodás nélkül. Mégis mennyire lehet megalázni egy nőt??
2010. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!