Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg?

Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Van egy féltestvérem, akinek sajnos csak a keresztnevét tudom, illetve hogy gyerekként Nagykanizsa mellett nőt fel. (Ha a szüleim nem hazudtak erről is). Illetve tudom hogy ki az apja, mert ő az én apám is, valamint az anyja keresztnevét. A szüleim nem hajlandóak több információt adni, illetve tabuként kezelik. Annyit tudok hogy kiskorában sokszor szeretett volna meglátogatni minket, de anyám hajthatatlan volt a témába, valamint hogy apám támogatta (de nem hiszem hogy gyerektartás címszó alatt). Ma olyan 37 éves lehet. Van rá esély hogy megtaláljam ennyi információ alapján? Hogyan indulhatnék el.


Facebook nem hozott eredményt semmilyen olyan ismsrőse nincs a szüleimnek amivel a keresztneves keresés eredményt hozott volna.


2023. febr. 4. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván nem lesz anyámék ismerőse, ha beszélni se akarnak róla....

A saját vezetékneved és a keresztneve kombinációja megér egy próbát

2023. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt próbáltam, de nincs ilyen névvel senki fb-on aki a környéken nőtt fel.
2023. febr. 4. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A legegyszerübb, ha te indítasz a FB-on keresést azokkal az adatokkal, amiket ismersz.


Az apa vezetékneve + keresztnév azért sem ad eredményt, mert valószínü , hogy a gyerek az anya vezetéknevét kapta.

2023. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem sem találnál meg Facebookon, mert nincs :) szóval máshol kellene keresni az illetőt. Tucatnév, vagy egyedibb? Esetleg iskolák adatai, amik publikusak? Vagy bármi ismerős arrafelé?
2023. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmi. Mi az ország masik vegen nőttünk fel Nyíregyházán. Nincs ismerős arra. Ezert is vagyok ennyire tanácstalan.
2023. febr. 4. 16:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem rossz otlet ha megnézném az ottani altalanos iskolák adatait hatha jutok eredményre
2023. febr. 4. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
De minek?
2023. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
És mi van akkor ha ismerős azon a környéken? Mondták hogy indíts FACEEN keresést, hiába nincs ismerősöd, csak meg fogják osztani, és megtalálhatod.
2023. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Én is azzal ekzdeném hogy FB-re feldobnám hogy őt keresem, hátha valaki tud valamit, nem egy iylet láűttam már megosztva.
2023. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!