Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik összeköltöznek...

Azok, akik összeköltöznek tapasztalják, hogy kevesebb a sex, mint előtte volt a kapcsolatukban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk inkább több lett, mert mindig el tudtuk kapni egymást, nem csak akkor, amikor találkoztunk valamelyikünknél.
2010. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Eleinte nem...aztán igen.
2010. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Több.
2010. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk egyre több, és nekem már így nem olyan jó, mert nem vagyok kellő képpen kiéhezve rá. Amikor még csak találkozgattunk, akkor heti kb. 2-szer, amikor összeköltöztünk, minden nap, aztán lett olyan, hogy reggel és este, most meg néha ha épp mindketten otthon vagyunk (pl. hétvége) napközben is, tehát van, hogy napi 3-szor is sexelünk. Én már néha úgy érzem mint egy hétköznapi szükségletet (hogy napjában többször elmegyek wc-re).
2010. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Inkább több lett.
2010. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

nem sex, hanem szex


Amúgy szerintem nem jellemző, van ahol így van ahol úgy. Mi sokszor úgy vagyunk ha alkalom van rá nem kell annyira, mint amikor nincs:D

2010. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
És ilyenkor elmarad az ami addig volt külön? Ugy értem h. mindenki magához nyult ha épp hiányzott neki a szex és nem volt ott a másik?
2010. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi szinte már az első pillanattól kezdve együtt laktunk. Na nem egy vadidegenhez költöztem, hanem előtte haverok voltunk :) És mindig megvan a napi átlag. Amikor dolgozuk, akkor persze semmi, vagy max amikor éjjel hazaérek munkából, de ha nem, akkor bepótoljuk, amikor mindketten itthin vagyunk :) Mondhatnám a helyzetünk stagnál. :)
2010. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kozuletek egyik sem nosult meg. Majd akkor lehet velemenyezgetni.


Amatorok :P

2010. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tapasztaltam...rá is ment a kapcsolatunk
2010. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!