Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már nem bírom!

Mit tehetnék? Már nem bírom!

Figyelt kérdés

A problémám az apámmal lenne.A szüleim elváltak és kiskoromban-10 éves voltam akkor- úgy döntöttem vele maradok,de hiba volt.

Koszos,szutykos és hagy ne írjam le milyen gusztustalan dolgokat művel és emiatt nem egyszer rá szóltam,de nem érdekli. Idegbeteg,nincs egy pillanat,hogy ne kötne bele valamibe,vagy ha neki nem tetszik valami,akkor mérgelődik és szitkozódik. Jó oké tűrtem,de amiket mond RÁM,na megy anyukámra és ahogy velem viselkedik és azt a lustaságot és nyafogását képtelen vagyok elviselni.A másik dolog,ha olyanja van,akkor ha kérdezek nem szól és csak bambul.Tönkre tette nem egy ruhámat,tárgyaimat(eltörte,széttépte, vagy hasonlók).Undorító egy személyiség!Tudom apám,de már elviselhetetlen és azzal az undorral,ahogy az emberhez tud szólni és kikészíti a másikat és zsarol, főleg lelkileg!BORZALMAS EMBER!Pszichológushoz is járok ő miatta,mert kikészít és már nem egyszer úgy elküldtem,hogy nem tudott mit szólni és csak elküld a qrva anyámra.Elnézést a kifejezésért.

Mindenbe bele kezd és félbe hagyja így volt a házzal is. Kifesteni?Igen,persze ebből se lett semmi,csak elkezdte...

Csak nemrég jöttem rá,hogy anyám mért is hagyta el és,amiket mesélt,amiket tett vele...mikor kicsi voltam anyám gyalog elment bevásárolni, én a nyakában és két szatyorral haza!És mindig ez volt mert ő sose ért rá,hogy segítsen neki!Egyedül csinált mindent 14 évig!De csinált más borzalmasan undorító dolgot anyámmal,amit nem fogok leírni.Karácsonykor...fa nem volt és nem is lenne,ha nem állítanék és ugyan ezt tette a bátyámnál is(féltestvérem).

Se normális család,mert ő kikészíti a másikat és zsarolja lelkileg és lusta és segíteni se akar!Inni azt tud,de akkor a sárga földig leissza magát és sose lehet rá számítani!Kikészültem és ezt már nem bírom!Elegem van belőle,de nem tudom mi legyen:'(Nagyon gondolkodok,hogy anyukámhoz költözök,de ő elég messze lakik és Pestre járok suliba:/Így is 5:20-kor kelek,de nála kelnék 4 órakkor:/Ha nem lakna ilyen messze, már mennék is és sz4rnék bele,hogy mit csinál!

Nem tudom mi legyen és ezért kérek tőletek segítséget!

Gondolkoztam,hogy ha betöltöm a 18-at elköltözöm tőle,de addig még van 2 évem és párhónapom,ugyan is nem sokára 16 leszek,de ennyit nem bírok!

Nagyon kész vagyok már:'(!!!

Bocsánat elég hosszú lett,de remélem valaki válaszol.

Köszönöm!


2010. okt. 4. 07:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Költöz kolliba vagy csak aludni járj haza, keres melót gyors étteremben 4-6 óra suli melett is menne, vagy sportolj, tanulj könyvtárban légy a barátaiddal...
2010. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!