Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az lehet a jó amit Ő szeret?

Csak az lehet a jó amit Ő szeret?

Figyelt kérdés

Most vitatkozott velem a tesóm hogy nekem jobban tetszik az Andrástól a lélekdonor mint a Carameltől..

És már minden gyökér f*sznak lehordott hogy pofázok össze vissza aztán nem is értek hozzá!! :O Ehhez nem érteni kell hanem mnindegyikőnknek más az izlése,én megértettem neki jobban tetszik a Caramel nekem nem!! Ennyi!!!!!!!! Most mért kell azért lehordani mindennek mert nekem jobban tetszik az?? Meg hogy nem tud magyarul akkor mért énekel magyart..

Mindenkit leszól,de saját magát fényezi!! :@ Megtiltotta azt is hogy lovagoljak.. Mert hogy az egyik barátja is majdnem neki esett a kapufának.. :@


2010. okt. 3. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy testvárek vagytok, és nem idősebbek 15 évnél. Majd kinövitek. Lesznek még nagoybb problémáitok az életben, hogy melyik ótvar gagyi popénekesért rajongtok...
2010. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a testvéri szeretet már csak ilyen:)
2010. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 13 vagyok tesóm 19 ! :) De igen olyan mint egy 14-15 éves kis srác
2010. okt. 3. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi :D testvérek vagytok,természetes ez a civakodás,én is szoktam a bátyámmal veszekedni a legértelmetlenebb dolgokon is :) 15/L
2010. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miaz hogy megtiltja,én orrba vágnám helyedbe,hogy helyre kerüljön,ha nekem ha tesóm vagy valaki megtiltana valamit az nem tenné ki az ablakba amit kap.
2010. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyerekek minek veszekedni ha verekedni is lehet!
2010. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anya annyit mondott hogy csak félt!! :O Hát lehet de ennek nem az lenne az oka hogy tilt.. Igazából nem is lenne jóga tiltani mert nem az apám sem az anyám.Sőőőőt annyira igazából nem hat meg mert nem Ő dönti el mert nem Ő ad rá pénzt..

Mert vagy én zsebpénzből vagy apáék adnának

2010. okt. 3. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nuncsakuval csapd párszor fejbe a tesódat,hátha észhez tér!!:D
2010. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xd lehet
2010. okt. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!