Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki így is tudott...

Volt, aki így is tudott családot alapítani, társat találni?

Figyelt kérdés

Az első fiú volt az életemben, minden szempontból. Még a kezét se fogtam meg másnak, csak az övét, minden tekintetben az első volt.

13 évig voltunk együtt, 2 gyerek, sok nehézség. Aztán kiderült, hogy megcsal, és az akkori szeretőjéhez költözött.


3 éve volt a válás, belőle hétvégi apuka lett.


Pszichológushoz járok azóta is, mert nem bírom feldolgozni, hogy szétesett a család. Próbáltam közeledni a férfiakhoz, de nem tudok, mindegyik kudarcba fullad. Nem tudok nekik megnyílni, nem vagyok természetes, azt az érzést keresem, amikor hazamész munka után és befekszel amellé az ember mellé, akit ismersz, akire vársz, aki ő is vár rád. A megszokottság, hogy ő is ott van.


2023. jan. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen volt van és lesz. Megcsalas? Szerintem életében legalább egyszer majdnem mindenki megtapasztalja milyen érzés, és utána a bizalom már csak nagyon nehezen lesz meg az új partnerrel szemben is.


De nem lehetetlen, mint ahogy sok boldog kapcsolat mutatja.

2023. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darius- ***** válasza:
100%

Ahogyan irta az elso is, szinte mindenkit megcsalnak. Megértem, hogy hosszu volt a 13 év és emiatt a csalodas is nagyobb. Minden ember mas.

Te nem léptél tul rajta. Érzel valamit iranta -amig igy van, nem jutsz elore, mert a mult visszahuz, leragadsz.

Tehat torekedj arra, hogy minél inkabb elfelejtsd az elsot, se duhot, se szeretetet ne érezz felé.

2023. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő, elhet épp holnap találkozol valakivel aki a társad lesz, nm elhet tudni.
2023. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológushoz mióta jársz? Milyen módszert alkalmaz?

Amíg nem vagy viszonylag jó állapotú, nem igazán jó ötlet a társkeresés. A férfiak, akik jól vannak, nem szeretnének a "hátukon cipelni" valakit, aki nincs jól.

Pszichológust is lehet érdemes lenne váltani, ha nem javulsz.

2023. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megcsalt az exem.

Ez van, ha neki kicsi a mellem azzal én mit kezdjek?


LEszarom, van párom 6,5 éve, az exem meg csinál, amit akar, de amíg "nem vagy jól" ne is akar magadnak párt.


Egy társ nem azért van, hogy a lelki bajaiddal - az előző kapcsolatod okozta sérelmekből - gyógyítgasson.

2023. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos ez a megszokottság-érzés, a jelenlegi párommal is nagyon le kellett küzdenem a kezdeti időszakban az ellenérzéseimet (nem vele szemben, hanem a helyzettel), de tudtam, hogy ki fog alakulni, és akkor jobb lesz.
2023. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!