Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne leallitani a...

Hogy lehetne leallitani a koltekezeset?

Figyelt kérdés

Anyosom allandoan mereg draga cuccokat vasal a babanknak, most pl.vett agy 2700 Ft-os harisnyanadragot,persze markas!

Mekem a ferjem naponta 1600Ft koltopenzt ad, abbol semmit sem vehetek, meg ha veszek is , a legolcsobbat.

Hogyan mondjam meg anyosomnak, h. inkabb vegyen tobb de olcsobb cuccokat, mert nincs mit raadnom a picire!?

Nem ertem miert csinalja ezt?


2010. okt. 2. 18:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Most miert kell elitelnetek, h. probalom tulelni es mentem ami meg mentheto!?

Kezdetben minden penzem kozos volt de 3-4 nap alatt elszorta! Nem vagyok en se orult, hogy kitartsak egy ilyen semmirekelot!!!

2010. okt. 3. 07:53
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
A pénz gyűlik a számládon, a picire meg nincsen mit adnod?Már bocs, de hogy is van ez?Van külön bevételed, de egy ilyen semmirekellő férfi mellett filléreskedsz naponta?Ne haragudj, de nekem ez sántít...
2010. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nincsen=sincsen
2010. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A szemet ferjem csak rajtam fillereskedik, magan meg a lanyomon nem, csak mindent o meg az anyja vesznek, engem kizarnak a vasarlasbol.Pofatlan gazember, es nem is sporolnak, megveszik a legdragabbat egy darabot-kettot es akkor azt hiszik h.tobb nem is kell.Meg ha mondom h. mostmar kellene teli sapka akkor"meg raerunk" !
2010. okt. 3. 11:01
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem, a ferjem megtiltotta h. a sajat penzembol barmit is a hazba vigyek, mert kidobja.Csak magamra kolthetem!!!
2010. okt. 3. 11:04
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a férjed, akkor mi a fenénk maradsz vele, inkább válnál el, akkor nyugtod lenne tölük.
2010. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarnád már otthagyhattad volna ezt az embert, de ahogy nézem megérdemlitek egymást.
2010. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha van több ingatlanod azonnal menj az egyikbe. Másik, hogy a bevétel ami albérletből befolyik az sajnos közös,, ha kiderül nagyot bukhatsz. Válj már el ettől az idiótától.
2010. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ami a penzt illeti, tudjak h.a nyugdijalapomat fizetem be.Meg ha veletlenul veszek meg egy lakast es anyamra iratom neki annyi!
2010. okt. 4. 13:40
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy lakást, akkor az közös szerzemény, mert a házasság alatt vett összes dolog közös. Anyádra meg nem irathatod, illetve akkor töle fogják az árának a felét visszakövetelni.
2010. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!