Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit kéne csinálnom?

Na most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. A párommal élek 2 éve, de már nem mindig érzem úgy, hogy ez a nekem való kapcsolat. Sokat veszekedünk stb. Fél éve összeismerkedtem neten egy sráccal, még nem találkoztunk, de úgy érzem, mindenben passzolunk. Most akkor mit csináljak? Feledjem el, akit megismertem, és akivel mindenben egyezik a véleményünk, vagy felejtsem el a páromat? Kérlek segítsetek. Csak komoly válaszolók írjanak, ha lehet :)
2010. okt. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is ülj le a pároddal és beszéld meg vele a dolgokat. Ha nem tudtok megoldást találni a sok veszekedésre,akkor jobb szakítani. Persze ha tényleg nincsen más megoldás.
2010. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

véleményem szerint is először a pároddal beszélj. Azzal a másik sráccal még nem is találkoztál, honnan tudod, hogy passzoltok-e? Tudod, a szürke hétköznapok, a veszekedések, a morrogások néha az unalom hozzátartozik a dolgokhoz akkor is ha szeretitek egymást.

Beszéljétek át, miért nem érzed működőképesnek a kapcsolatot, mi az amiben változnotok kéne? Ha ez megvan lássátok alakul-e, ha nem akkor viszlát! de elsőre azért járt utat a járatlanért...:-S

2010. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért veszekedtek, mert te a másik után epekedel, és olyan után, aki csak még felhőkép. És lehet ha találkoztok elszáll. Attól reméled a nagy boldogságot. Először tisztázd a jelenlegi helyzeted, csak azután lépjél.
2010. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első 2 válaszoló: igen én is ilyesmire gondoltam.

3. válaszoló: Nem azért mert a másik után epekedek, hiszen őt még csak fél éve ismerem és nem fél éve vannak problémáink ;)

2010. okt. 2. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát..próbáljatok beszélni. Próbáljatok változtatni. Ha nem szeretitek egymást akkor ne maradjatok egymással.
2010. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találkozz személyesen az internetessel és aztán tisztábban tudsz dönteni.
2010. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!