Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom összejött a férjemmel,...

A húgom összejött a férjemmel, és még neki áll feljebb, ezt hagyjam?

Figyelt kérdés

A húgom volt a férjem szeretője, és össze is jött vele. Másfél éve nem beszélünk, a férjemmel is csak a gyerekekről, amikor fontos. A családi összejövetelekre is külön időpontban megyünk, hogy még véletlenül se találkozzunk.


De folyamatosan terjeszt rólam mindenfélét, hogy én milyen anya vagyok, mi volt a házasságunkban, stb. Amikor ezt megcáfolom vagy elmondom azt, ahogy valójában voltak a dolgok, akkor facebookon keresztül üzenget, és boldog boldogtalan láthatja. Eddig nem reagáltam ezekre semmilyen formában, reméltem, hogy abba hagyja, úgy is nekem lenne okom ilyeneket kiírni így gondolkodtam a visszavágáson, mert lenne mivel visszavágni.


2023. jan. 6. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%
Érzi ő is, hogy gáz, amit csinált, és úgy próbálja magát kimosdatni, hogy téged sároz. Ne menj bele a csetepatéba, csak magadat alacsonyítanád le. Hidd el, mindenkinek megvan a véleménye a húgodról.
2023. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
99%

Igen, hagyd. Tiltottad, ignoráltad, neked nincs okod szégyenkezni, bármit csinál. Szerintem pont azért nem nyugszik, mert tudja, hogy neki viszont van.

Rettentő gáz helyzet, de neked sikerült eddig emelt fővel viselni, ne süllyedj le hozzá ezután sem

2023. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

"akkor facebookon keresztül üzenget, és boldog boldogtalan láthatja"


Ha le van tiltva, akkor hogy?

2023. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell velük minden kapcsolatot szakitani.
2023. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Jó, nincs okom szégyenkezni, csak amikor anyám keresztanyjától hallom vissza, hogy én otthon hagytam a gyerekeimet éjszaka, akkor az egy kicsit necces, mert gyerek veszélyeztetése, és ilyen nem történt. Meg hogy én nem sokáig szomorkodtam, mert már pár hétre rá feküdt mellettem valaki, stb.

Már akkor le lett tiltva mindkettő, amikor ez kitudódott, de azért az ember visszahall ezt-azt. És nem akarom kiteregetni a szennyest, de rohadtul elegem van, hogy mint egy napi topjoy, úgy üzenget meg célozgat, plusz valótlanságokat állít rólam.

2023. jan. 6. 15:53
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szánalmasak. A húgodat tiltsd le!
2023. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

De ne foglalkozz velük. Azért bosszantanak, mert látják, hogy ráharapsz a csalira.

Ha máshogy nem megy, költözz el a közelükből.


Amúgy van olyan érzésem, hogy hugica nemsokára a válladon fog sírni, mert az exférjed őt is elhagyta.

2023. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az nagy lenne, hogyha az én vállamon sírna, mert én még az övén sírtam. De úgyse engedném meg, innentől kezdve nekem csak egy tesóm van. És pont.
2023. jan. 6. 19:44
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen rágalmak után, meg a r.banckodása után beverném a képét. Na akkor lenne oka terjeszteni a dolgot.



Egy 93 kg-os testépítő csaj

2023. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
De amúgy is! Legalább megverted?
2023. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!