Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel járhat?

Milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Anya nyugtatót vett be amikor 8 hónapos terhes volt velen. Nem tudom hányat vagy mennyi ideig, nem hinném, hogy sokat. Balhé volt itthon aztán kibukott belőle. Nem feszegettem tovább a témát. Apa felcsinálta a titkárnőt, és szerelmes volt belé, haza is akarta vinni az apjának bemutatni. De az meg pap volt régen, úgyhogy nagyon vallásos, szóval szó nem lehetett róla, és közölte addig nem áll vele szóba amíg meg nem szakítja ezt. Aztán a keresztapámat amikor megkérte hogy legyen a keresztapám, ő közölte, hogy szó se lehet róla, amíg így viselkedik. Nem az a baja, hogy a titkárnőt a budiban néha lepipáltatja, mert neki ez a dolga, de döntse el, hogy kihez lesz hűséges és kivel van, szó nem lehet ilyenről, hogy másba szerelmes és mástól lesz gyereke.


Nyilván valahogy anya is megtudta ezt, úgyhogy ennyi volt. Lehet túl akarta adagolni magát, lehet annyira sírt hogy egyszer bevett egyet aznap este hogy aludni tudjon, ki tudja. Nem mertem tovább feszegetni.


Elméletileg milyen hatással lehetett rám ez?


2023. jan. 2. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok pontos választ adni a kérdésére, mert nem ismerem az összes részletet a helyzetről, és nem tudom, hogy milyen gyógyszert vett be az anyja és mennyit.
2023. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A nyugtatók használata mindig kockázattal jár, és lehetnek mellékhatásai. Nem tudom, hogy az anyja milyen gyógyszereket vett be, és mennyit, és nem tudom, hogy milyen hatással volt ez a magzatra. Ha aggódik a lehetséges hatások miatt, érdemes lenne beszélni egy orvossal, aki többet tud mondani a helyzetről és a lehetséges hatásokról.
2023. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!