Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel járhat?

Milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Anya nyugtatót vett be amikor 8 hónapos terhes volt velen. Nem tudom hányat vagy mennyi ideig, nem hinném, hogy sokat. Balhé volt itthon aztán kibukott belőle. Nem feszegettem tovább a témát. Apa felcsinálta a titkárnőt, és szerelmes volt belé, haza is akarta vinni az apjának bemutatni. De az meg pap volt régen, úgyhogy nagyon vallásos, szóval szó nem lehetett róla, és közölte addig nem áll vele szóba amíg meg nem szakítja ezt. Aztán a keresztapámat amikor megkérte hogy legyen a keresztapám, ő közölte, hogy szó se lehet róla, amíg így viselkedik. Nem az a baja, hogy a titkárnőt a budiban néha lepipáltatja, mert neki ez a dolga, de döntse el, hogy kihez lesz hűséges és kivel van, szó nem lehet ilyenről, hogy másba szerelmes és mástól lesz gyereke.


Nyilván valahogy anya is megtudta ezt, úgyhogy ennyi volt. Lehet túl akarta adagolni magát, lehet annyira sírt hogy egyszer bevett egyet aznap este hogy aludni tudjon, ki tudja. Nem mertem tovább feszegetni.


Elméletileg milyen hatással lehetett rám ez?


2023. jan. 2. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hány éves vagy?

Szerintem ha eddig normális voltál és egészséges akkor nem lesz rád hatással

2023. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyen. Mert teljesen ertelmesen itt irsz. Es a kerdesedet se tetted volna most fel, ha nem most szereztel volna rola tudomast.

Sok olyan gyerwket ismerek akinek az anyja drogozott, ivott stb. azokon se mind hagyott ez nyomott.


Anyukaddal kellene egyszer beszelned errol oszinten, ha egyaltalan hajlando elmondani mi tortent. Mert inoabb lelkileg terhel most ez meg.


Hidd el ha anno nagyon sok es eros nyugtatot vett be es hatott volna rad, akkor mar reg egybol pici babakent lettek volna tuneteid. Szoval orulj, hogy rendben vagy.

2023. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem terhel meg. Amúgy adhd és a dokim szerint spektrumzavar, vagy erős személyiségzavar társul hozzá. Inkább az utóbbi az állandóan stresszelő helikopter anyám és autoriter fater miatt.
2023. jan. 3. 00:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Ha komoly függő lett volna, a szüléskor kezeltek volna, ha semmi bajod ettől nem is lesz.
2023. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jólvan, érdekes kíváncsi voltam, köszi. Amúgy ha valakinek az anyja pl terhesség alatt nyugtatókat szedett volna, milyen hatása lenne? Vagy drogozott volna, akármi
2023. jan. 3. 00:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból tudni kéne mit jelent az hogy:nyugtatót szedett?

Naponta 1et. Egy egész doboznyit.

Hetekig 1-1et naponta. Azon élt vagy neha bevett egyet mert kedve szottyant?

És milyet?

Valami ló rugást vagy homeopatiás lepkefing light-ot?


De abbol ahogy írsz:sem nem sokat, sem erőset.

Nem ettöl lesze adhd-s és spektrum zavaros.


Drog.

Milyet, és eddig használta?

Függő volt heroinnal vagy kokainnal?

Akkor a gyerek az anyaméhből megy az elvonora. Ott drogokkal tömik és honapokig csökkentik az adagot,mig végül kitisztul.

És hatalmas lessz a kockázata,hogy vissza szokik.


Amugy gyakori az értelmi fogyatékosság,hormon zavar,valamilyen komolyabb elmbetegség,fejlődèsi rendellenességek.

2023. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Adhd és ads nem gyógyszermellékhatás, nulla gyógyszert szedőknél is szép számmal akad, valószínűleg sokkal komplexebb okai vannak. Egyszeri gyógyszerszedés, pláne az utolsó időszakban ritkán okoz bármilyen gondot.
2023. jan. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A komoly drognál, vagy alkoholnál az újszülöttnek is elvonási tünetei vannak, ugyanis a placentán keresztül belé is jut az anyagból.


Dolgoztam újszülött osztályon, láttam ilyen babát, szerencsétlennek így kezdődött az élete.

Anyuka csak megszülte és ott hagyta, bár úgyis elvették volna tőle.

2023. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 és mi lett utána a babával? Nem szoktál gondolkodni rajta azóta mi van vele? Meg hogy néz ki ha egy baba függő? Miért kell fokozatosan leszoktatni drogról? Úgysem tud szerezni, nem egyszerűbb, ha cold turkey hagyjuk, hogy vége legyen a függőségnek?
2023. jan. 3. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmilyennel.
2023. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!