Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti szoktatok kopogni,...

Anyukák, ti szoktatok kopogni, mielőtt bementek a fiatok szobájába?

Figyelt kérdés
Kicsit kezd már elegem lenni abból, hogy tök mindegy milyen napszak van, vagy éppen melyik haverom van nálam, esetleg intim dolgot csinálok, anyum úgy be tud rontania a szobámba, mintha nem lenne holnap. Már annyiszor próbáltam vele megértetni, hogy én is kopogok, amikor bemegyek a szobátokba, a tesóm is tud kopogni, akkor te miért nem? Az volt a válasz, hogy "nehogy már ne menjek be a fiam szobájába". Kulcsom sajnos nincsen, így bezárni nem tudom az ajtómat. Anyuka szemszögből szerintetek hogy tudnám elérni, hogy végre kopogjon? Köszi a válaszokat!

2023. jan. 1. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, nálunk is ugyanez a helyzet. Van egy öcsém, ő rá is rányit folyton. Nem számít, hogy szobába, vécén vagy fürdőszobába vagyunk, ő bevont, mondván "nem látok semmi újat, meg nem is azért jöttem, hogy téged nézzelek ".


Ez a menj be kopogás nélkül tanács nem működik nálunk, mert anyám nyitott ajtónál szharik, úgyhogy nem igazán zavarja.

2023. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Apum ugyanígy volt, 19 évesen nagyban öltöztem bezárkódva, mikor egy szál bugyiban álltam és láttam hogy nyílik az ajtó. Ki kiabáltam hogy ne nyisd ki és magam elé kaptam egy törülközőt, majd becsapta az ajtót és káromkodva elrohant, mellé hajtogatta hogy jajj öltözök" vékony hangon és dühöngött hogy mit kell ezen ilyen nagy ügyet csinálni, nekem mindig hisztiznem kell, aztán utána mentem és megmondtam hogy legyen szíves elkezdeni kopogni, mert azért az már durva hogy le van szarva, hogy a 19 éves ember, nem is egy kisgyerek öltözne és úgy is ràront. Miután ki lett osztva abba hagyta
2023. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok, kiabáltam neki hogy ne nyisd ki, öltözők*
2023. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Miért, kéne? Az én 63 éves kisfiamat sosem zavarta.


Teri nénnye, 87

2023. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!