Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? Biztosan kiakadnának. és félek.

Figyelt kérdés
tegnap odaadtam baratnömek a telefonom,hogy rakja el a zsebébe,mert nekem nincs. és elhagyta. hogyan mondjam el szüleimnek? biztos az lenne,hogy miért nem én raktam el, stb. .. segítenétek?
2010. okt. 2. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Mond azt, hogy te hagytad el, nagyon sajnálod és ennyi.


A barátnődet ne keverd be, mert nem az ő hibája.

2010. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte! Az én lányom két telefont hagyott el annak idején, és őszintén bevalotta. Nem örültem neki, de ez bárkivel előfordulhat.
2010. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon félek,hogy mit mondanának utána. az ilyen dolgokat mindig szigoruan kezelték.
2010. okt. 2. 10:04
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is hagytam már el a telefonomat...az volt, hogy utána vekig azt emlegették, hogy mindent elhagyok, nem lehet rámbízni semmi ilyet, stb. :S Amúgy mondd meg nekik szerintem, aztán vegyél egy ilyen 3000 forintos telefont számmal együtt a pénzedből.
2010. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában kaptad a telefont? Előfizetéses volt?

Drága vagy kicsit olcsóbb telefon volt?

Mindenképpen mond el... egyszer úygis észreveszik, ha hívni akarnak, hogy ki vagy kapcsolva, vagy valaki más veszi fel.

2010. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valld be nyugodtan, megenni nem fognak. Amúgy meg ha a barátnőd elvesztette, akkor pótolnia kell, magyarán vegyen neked egy másikat.
2010. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
91%
ilyen 10 ezer forintos telefonért nem kell idegeskedni. Ha drágább telefon és amúgy ha magamból indulok ki szerintem zsebrebaszta a telefonodat és azt mondta, hogy elhagyta
2010. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
biztos nem a "barátnőd" nyúlta le ?!
2010. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért te görcsölsz ezen? A barátnőd vesztette el, neki kellett volna alapból mondania, hogy kifizeti, vagy vesz neked egy másikat. Ez az evidens.
2010. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem se keverd bele a barátnődet, én nem haragudnék a fiamra, megesik az ilyen, lehet kicsit mérgesek lesznek elsőre, de hamar elszáll a mérgük!

gondolom nem olcsó telefon volt, nyilván szükséged van a telefonra (mai világban), ha nincs pénzed most egy jóra, akkor vegyél egy pár ezer forintosat ill. ha a szüleid vennének ajánld fel h vegyenek egy olcsót és így rájuk bízod a döntést, h most szánnak e pénzt erre!

ilyen előfordul, a szüleid szeretnek, ne aggódj!

2010. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!