Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom vőlegénye meleg lehet?

A húgom vőlegénye meleg lehet?

Figyelt kérdés

Karácsonykor volt az eljegyzés, mindenki nagyon örült, a nővérünk viszont nem (nem féltékeny vagy ilyesmi, ő már házas és épp babát várnak a férjével).


Szerinte meleg a srác, amire az alábbi jelek utalnak: nagyon nagyon ad a külsejére, hiú, kicsit nőies is. Főképp lány barátai vannak. Csak egy “típusú” lány jön be neki, ami a tipikus kb. mindenkinek tetsző Barbie baba típus. És ami szerinte a leggyanúsabb hogy jobban szereti a popsi szexet mint a hagyományosat (ezt a húgom mesélte nekünk).


Ezeket így egybe véve már nekem is fura. Persze nem avatkoznék bele de nagyon nem szeretném ha ebből fájdalmas pofára esés lenne.


Szerintetek is gyanús vagy ez így normális?


2022. dec. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Legvégső esetben is biszex maximum.
2022. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ettől még nem meleg!
2022. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy valaki ad magára ( még ha szokatlan mértékben is), hogy kötődik a szexualitáshoz? Komolyan, az ilyen logikátlan blődségeket eddig csak falusi öregektől hallottam...

Ha a fiúkat szereti, akkor hogy jön be neki a "barbie baba" stílusú lány? Az nem épp fiús. Az anált meg elég sokan szeretik, és képzeld, sok csávó szereti azt is, ha őt magát izgatják hátulról. Homokos akkor lesz, ha ezt ő férfiaktól szeretné megkapni.

Amúgy meg nektek nem mindegy? Ha tényleg meleg lenne a srác, magával cseszne ki, ha elvenné a hugotokat, nem veletek.

2022. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A Barbie típusú nők az üres mfejű pasiknak jönnek be leggyakrabban. Az ilyen pasik adnak magukra, ha már a fejük üres, látszat legyen.
2022. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Popsiba azok szeretik jobban, ahol a nő túl tág már :D
2022. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen család már ahol az a téma, hogy seggbe veri a pasija a nővérüket...
2022. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez meg semmi, ettől nem lehet meleg. Én azt hittem exemre hogy az mert titokban stivezgetett egy fiúval és nem mutatta meg soha az üzeneteket és mindig róla volt szó, róla áradozott és el is akart menni vele az ország másik felébe egy munka miatt egyből, mikor a gyerek előtte nap ajánlott neki valami melót. Tiszta ideg voltam hogy meleg a barátom, már többet foglalkozott a gyerekkel és ölellezni is láttam őket egyszer mikor azt hittem az exem suliban van nem az utcakon és utána kiderült hogy csak legjobb barátok és az exem nagyon lelkes volt érte mert sosem volt ilyen normális, rendes és torodo legjobb barátja. És tényleg legjobb barátok voltak, de mára össze vesztek a gyerek miatt
2022. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Veletek nagyobb a baj, mint a pasival.
2022. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van egy ismerősöm akivel egy városban születtem és együtt jártam egyetemre. Minden hétvégén együtt jártunk haza busszal amíg sulisok voltunk. Szürke kis egérke a srác. Egyáltalán nem hinné róla, senki, hogy meleg. Inkább néz ki egy átlagos unalmas pasinak.

Aztán egyszer nekem elmesélte hogy amúgy ő az. Vagy akkor még nem volt benne szerintem biztos hogy mi, de szerintem inkább biszex. Volt akkoriban egy ffi partnere is, egy idősebb házas ember.

Eltelt 10 év, én elköltöztem egy másik városba, ő egyetem után visszaköltözött a szülővárosunkba és pár hónapja szembe jött velem egy posztja.. összejött az egyik gyerekkori barátnőmmel, aki történetesen a volt osztálytársam is.


Szóval... nem mindenki az aminek látszik és nem mindenki látszik annak ami. De amúgy meg.. ha meleg is, akkor is az az ő dolguk lesz.

2022. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Történetet végig olvasva nem ezen kéne fennakadnod.
2022. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!