Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene ebben?

Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy valahogy nem érzem úgy hogy az apám büszke lenne rám. 1-2 napja halottam ahogy beszéltek a szüleim, és az édesanyám azt mondta hogy "adj a Tominak(mert úgy hívnak) munkát ha te nem bírod" megszólal az édesapám "ennek? ez nem ért semmihez.." Meg múltkor füvet szerettem volna nyírni, hogy segítsek az apámnak de ő azt mondta hogy nem adja oda mert tudja hogy úgy is elrontom.(Egyébként régóta szoktam nyírni a füvet a kertben meg az udvaron). Meg sokszor nevez szerencsétlennek. Nekem ezek mind nagyon fájnak mert én úgy mondva "apás" vagyok. Szóval a segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni hogy ti mit tennétek az én helyemben, köszi!


15/F


2010. okt. 1. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna, hogy már annyiszor lenyírtam a füvet akkor mért nem szólt hogy nem jó? Vagy ha semmi nem jó, amit csinálok mért nem mondja meg mi a valódi baja velem? A probléma nem mostanában kezdődhetett, valószínűleg egyszer csalódott és megváltozott. Csak sorozatos sikerekkel és mások általi meg a család többi tagja (nagybátyj, unokatestvérek, stb.)általi pozitív visszajelzésekkel lehet a véleményét megváltoztatni. Ez hosszú munka és ha neki van ilyen rossz természete, mert nem adtál valóban okot a csalódottságára, akkor annyira ne is erőlködj, nem biztos, hogy megéri és nem neki kell mindig megfelelned. A legfontosabb, hogy magadnak megfelelj és majd a leendő párodnak akit Te választasz.
2010. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. 15 évesen nem hiszem, hogy bármihez értened kéne magadtól (a házi feladaton kívül).

2. Az apád dolga megtanítani a többit.

3. Szólj neki, hogy mutassa meg ezt meg azt. Ne hagyd magad lerázni, érdeklődj a munka iránt. Ragaszkodj hozzá, hogy mutassa meg, mondja el. Ha elhajt, menj oda máskor is.

2010. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be, hogy igenis többet érsz, mint amit ő gondol!

Remélem sikerül. :)

2010. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. okt. 1. 21:48
 15/15 anonim ***** válasza:

figyelj az én apám kitagadott a házából és nem mehetek hozzá!Pedig nagyon imádom! és énis apás lennék! Szerintem bizonyits sokat és ha ilyet mondanak vagy sird ki magad vagy egyél meg egy csokit de semmiféleképpen ne zuhanj magadba!Vagy még 1 lehetőség beszéld meg vele a dolgot!!

14/Lány

2010. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!