Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene ebben?

Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy valahogy nem érzem úgy hogy az apám büszke lenne rám. 1-2 napja halottam ahogy beszéltek a szüleim, és az édesanyám azt mondta hogy "adj a Tominak(mert úgy hívnak) munkát ha te nem bírod" megszólal az édesapám "ennek? ez nem ért semmihez.." Meg múltkor füvet szerettem volna nyírni, hogy segítsek az apámnak de ő azt mondta hogy nem adja oda mert tudja hogy úgy is elrontom.(Egyébként régóta szoktam nyírni a füvet a kertben meg az udvaron). Meg sokszor nevez szerencsétlennek. Nekem ezek mind nagyon fájnak mert én úgy mondva "apás" vagyok. Szóval a segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni hogy ti mit tennétek az én helyemben, köszi!


15/F


2010. okt. 1. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hú sajnálom,hogy ilyen apukád:(

Nem csalódott régebben benned?


Amugy férjem anyja ilyen kiskora óta,igy beszél róla,hogy szerencsétlen,meg ugy sem tudja megcsinálni stb.stb.


Én a helyedben elé állnék és megmondanám: Apu nagyon rossz hogy igy vélekedsz rólam,ha esélyt sem adsz,hogy bizonyitsak?

2010. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sztem ez ilyen tipikus apai viskelkedés ebben a rohanó világban. ez nem feltétlen azt jelenti, h nem büszke rád. én biztosan azt tenném, hogy folyamat bizonyítanék neki, meg persze esetleg megbeszélném vele a dolgot. a tini kor sok port tud kavarni....
2010. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xXxOoOxXx ***** válasza:
Hát, igen... Sajnos ezeket én is tapasztalom. Gyakran lenézőek a családtagjaim velem is. Szerintem valami olyat kéne tenned, amivel bizonyítani tudod neki, hogy már kezdesz felnőni, nem vagy gyerek.
2010. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
persze ezzel nem azt mondom, h minden apa ilyen, csak azt, h sajnos sokan, az enyém is ilyen volt gyerek koromban....
2010. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 1. 20:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én apám is ilyen. Sajnálom:/

Amikor jól teljesítettem pl. iskolában, mindig lehúzott, hogy csak véletlen műve az egész, sőt volt olyan, hogy belém kötöttek skin-headek az iskolában és mikor otthon elmeséltem, azt mondta, hogy megérdemeltem, mert rossz rám nézni...Nem is lettem öntudatos, motivált fiatal, terápiákra kell járnom.

De lehet valami más ok áll emögött, lehet az ő apja is ilyen volt vele szemben, és frusztrációját rajtad tölti ki.

Szerintem inkább gyűjtsed mások pozitív visszajelzéseit, és gondolj arra, lehet önmagát utálja, azért mond ilyeneket.

2010. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, nem tudom.
2010. okt. 1. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem vagy egyedül apám is ilyen velem meg állandóan rinyált,hogy én sose tanulok jól mert nem 4-5ösöket hozok minden nap haza,aztán idén belehúztam hazahoztam 4-3-5öket ma is 4/5-öt kaptam irodalomból mondtam otthon erre annyit,mondok,hogy "jó" még annyit se mondott,hogy "na kislányom ügyes vagy így tovább"... Szóval.. Nekem se ad esélyt semmilyen téren,hogy bizonyítsak..=/
2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jah 15/L
2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, 20:27-es válaszoló!
2010. okt. 1. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!