Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát ajánlotok?

Figyelt kérdés

21. életévét töltő lánynak (nem tudom megkérdezni, hogy milyet szeret, mert meglepinek akarom és rögtön rájönne, ha elkezdenék nála kérdezősködni, hogy mit szeret).

Melyik torták a legfinomabbak?

Nem sütni akarok, hanem rendelni... :)


2010. okt. 1. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A pálmai cukrászda pisztárcia torája nagyon fini, kérdezd meg valamelyik barátját mit szeret.

[link]

2010. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem elég egy egyszerűbb 21 éves.Nem kell már neki katicás meg pókemberes xP szerintem...

Esetleg ha tudod,hogy mit szeret.Pl.:sportol-e vagy valami vagy olyan formát bele.


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 manka14 válasza:
a zselésturosos is nagyon finom!
2010. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha egy közeli ismerősénél kérdezősködsz picit, hogy mit szeret, Csak azért mondom ezt, mert én például nem szeretem a túl krémes tortákat, és egyszer az egyik barátnőmtől kaptam egy tiszta hab és krém szülinapi tortát, ami szerinte nagyon finom, én viszont lenyelni alig bírtam.
2010. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyan torta kellene, amin a fényképe vagy közös fotótok szerepel. Ez már megoldható. Szerintem ne túl habos, a gesztus számít!
2010. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!