Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen szülinapi programot...

Milyen szülinapi programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hétfőn leszek 21,a párommal tervezünk valahova kirándulni,de nem igazán tudunk dönteni,hova lenne érdemes ellátogatni,ehhez várok tippeket. Valami kiállításféle,vagy érdekesebb múzeum jó lenne. Port.hu-n nem találtam semmi érdemeset, moziba pedig nem akarunk menni.
2010. jan. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen érdeklődési körötök van? Tudok ajánlani színház, koncert és kiállítást amennyiben ez segítség számodra. én szívesen elmennék a helyedben a helyszínelők kiállításra.

Üdv!

2010. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem minden érdekel,ami egy fiatalt leköt. Ilyen szobrász munkák,meg festmények nem igazán érdekelnek minket. Helyszínelők kiállításról hallottam,de akik voltak azt mondják nem nagy szám.
2010. jan. 23. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Egész napos program:

Sissi múzeum, Bécs.

Megújul a bécsi Sissi Múzeum

2010. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én voltam helyszínelőkön. Izgi, de tényleg nem egy olyan nagy szám. Annyit amennyibe került megér szerintem. Kiállításokról sajna nem tudok nyilatkozni. Én szívesen elmennék pl színházba a helyedben. Még sem olyan "snassz" mint a mozi... Keressetek valamilyen vígjátékot, akkor még derülhettek is.

De mondjuk egy korizást vagy bowlingozást is betennék elé esetleg egy vacsorával egybekötve. Nem tudom én ilyesmi közös programnak örülnék a párommal. Színház után még esetleg egy rövid séta a Duna parton és irány haza :)

2010. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,még nem sikerült döntenem igazán. Hátha addigra sikerül. Színház sajnos nincs a környéken,ahol lenne holnap előadás. :-(
2010. jan. 24. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Eger.

itt van sok jobbnál jobb múzeum, program, kiállítás.

ciao

2010. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!