Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyámat futtatja egy férfi...

Az Anyámat futtatja egy férfi és meg van őrülve érte, olyan mint egy tinédzser. Jogos hogy nem akarok vele beszélni sem vagy tennem kene valamit?

Figyelt kérdés

Mostanaban jottem erre ra. Elmegy itthonrol nem itthon alszik, aztan haza jon es latom hogy van penze. Sokszor latszik rajta hogy veri az az ember, a szaja sokszor fel van van szakadva..van amikor napokig alszik, olyankor az ember nem keresi es az a baja, bele van orulve. Aztan megint elmegy es megint van penze. 1000% hogy futtatja az az ember. Van amikor napokig eltunik.

Mar nem birom elviselni amit csinal ,mint egy szerelmes tinedzser ugy viselkedik, nem birom elviselni az arc mimikait meg semmit annyira elegem van.

Jogos hogy nem akarok beszelni vele? Tennem kene valamit? De az o elete, en nem szolhatok bele. Meg van bolondulva

Ha ra nezek tiszta stressz vagyok, es nem birom megerteni hogy hogy lehet ilyen 48 evesen. nekem erre nincs szuksegem.


2022. dec. 2. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Hogy kell azt elképzelni, amikor látszik, hogy valakinek van pénze?


Egyébként én eddig úgy tudtam, hogy ha valakit futtatnak, ráadásul erőszakkal veszik rá, akkor nem hagynak sok pénz nála.

2022. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
#1: nincs még kidolgozva kellő alapossággal a cool story.... ;)
2022. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
#4 egyetértek, ez a mai mese nem sikerült. Olvastunk már tőle jobbakat.
2022. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Itt hamar kifulladt, kellett hát az uj mese

2022. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

5: túltolta a sztorit... Pl. a felrepesztett szájjal...

Egy strici nem teszi tönkre az aranytojást tojó tyúkját.... :)

2022. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

A storyban a durva az lett h téged jobban zavar h belesett anyád a pasasba mint az h prosti 😅


Egyébként a kur..ákat nem verik meg a futtatóik. Felrepedt szájjal nincs szaxi

2022. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már ott sántít a story,hogy sok pénze van anyádnak,a stricik általában elszedik a pénzt a qváktól :-)))
2022. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az Anyámat futtatja egy férfi "


Lehet, hogy csak az edzője...

:)

2022. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
jahh tényleg. A nagy futásban meg elesett felrepedt a szája 😂
2022. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Vagy a pasinak hatalmas a farka és a mama ezért jön haza vidáman minden nap. A szája meg a hatalmas brétől van felrepedezve.
2022. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!