Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs ló, jó a szamár is...

Ha nincs ló, jó a szamár is helyzet áll fent nálunk?

Figyelt kérdés

Régóta az megy, hogy hol szakít velem kedvesem, hol kibékülünk. Tehát mondjuk 3 hétig minden oké, szakít velem, ilyenkor 5-6 nap után keressük egymást. Ő sms-ben, én személyesen.


Egy ismerősöm szerint ilyenkor amikor szakít velem, akkor más nőnél/nőknél próbálkozik, és mivel nem jön neki össze, kibékül velem.

Egyáltalán nem tudom ezt elképzelni a barátomról. Éretlen gondolkodású, és néha vannak meggondolatlan dolgai, de tudom hogy szeret.

Szerintetek?


Kíméljetek meg a "mi nem ismerjük a párodat" típusú válaszoktól. Köszi!


2010. szept. 30. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg szükséged van erre a kapcsolatra ilyen formában?

Hm? Ezt akarod?

2010. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jó neked ez az állapot, akkor ne legyél vele és ne is keresd újra. Amúgy ez az "egy ismerős" biztosan nem akar tőled (vagy tőle) semmit?
2010. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem akar egyikünktől sem semmit :)
2010. szept. 30. 13:42
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Erre könnyen tudsz pontot tenni. Szakíts vele te, mond meg, hogy nem bírod a kamaszstílust, lelkileg nem éri meg, hogy padlóra kerülj.

Elméletileg itt jön az 5-6 napos pediódus, miután kibékültök. Most ne tedd. Várj legalább 1 hónapot. Ha teper, akkor csak valóban egy balféket kaptál ki, aki tényleg szeret.

Ha nem, akkor máshol folytatja a bumerángozást.

2010. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Az előző válaszadó módszerét ajánlanám figyelmedbe!
2010. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
52%

Rohadt egyszerű, menj a tükörhöz, nézz bele, és mondd, hogy igen, pont jó ez így nekem, szükségem van erre a férfira, mert számíthatok rá, és szeretem, és viszont szeret.


Ha ezután jókedved lesz, és mosolyogsz, akkor sok boldogságot a továbbiakban is.


De ha tanácsot akarsz, akkor keress olyat, aki nem ennyire problémás, mert ez rohadtul nem tiszta így, de ezt Te is jól tudod, már csak azt nem tudom mire vársz.

Te is csak üldögélsz a langyos sz@rban, mintsem lehúznád a klotyón. Nem baj, még fiatal vagy, vesztegesd csak az időt :)

2010. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!