Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs ló, jó a szamár is...

Ha nincs ló, jó a szamár is helyzet áll fent nálunk?

Figyelt kérdés

Régóta az megy, hogy hol szakít velem kedvesem, hol kibékülünk. Tehát mondjuk 3 hétig minden oké, szakít velem, ilyenkor 5-6 nap után keressük egymást. Ő sms-ben, én személyesen.


Egy ismerősöm szerint ilyenkor amikor szakít velem, akkor más nőnél/nőknél próbálkozik, és mivel nem jön neki össze, kibékül velem.

Egyáltalán nem tudom ezt elképzelni a barátomról. Éretlen gondolkodású, és néha vannak meggondolatlan dolgai, de tudom hogy szeret.

Szerintetek?


Kíméljetek meg a "mi nem ismerjük a párodat" típusú válaszoktól. Köszi!


2010. szept. 30. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem akarsz végleg szakítani vele? Amit itt leírtál, ez a fazon nem hozzád való. Ne légy szamár, inkább ló!!!!:)
2010. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amíg nem tisztáztuk a helyzetet, hogy tényleg szamár vagyok-e, addig nem akarom elhagyni, mert szeretem.
2010. szept. 30. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
pedig honnan tudhatnánk h mit csinál olyankor a párod? lehet h tényleg csajozik, lehet h nem. mindenesetre tényleg elég komolytalan ember, valószínű nem érett még meg egy komoly kapcsolatra. hány évesek vagytok?
2010. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

22 és 28.

Estig dolgozik, este meg otthon van.

Vannak "madárkák" akik elcsiripelik...:)

2010. szept. 30. 12:51
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

28 évesen már érettnek kellene lennie.

Szerintem is akkor másokkal próbálkozik. Ne legyél szamár. Ha ő is szeretne és nem csak egy pótlék lennél, akkor nem hagyogatna ott rendszeresen.

2010. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:(
2010. szept. 30. 12:54
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nos, ha nem is a ló nincs szamár is jó értelemben, de biztos, hogy szamár vagy. Hagyod, hogy hülyét csináljon belőled? Most komolyan mi ez 3 hetente szakítunk. Azt hittem 15évesek vagytok.
2010. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van.
2010. szept. 30. 13:00
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

"Úgy szép az élet ha zajlik"

Ha szereted, a szívedre hallgass. Én úgy értelmezem a kérdésed, szeretitek egymást. A problémát majd kinövi a barátod.Mi ezt, hogy se veled, se nélküled, tizenöt év alatt nőttük ki.

2010. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Vacilálok, mert munkaidőben honnan tudhatnám mit csinál?

Mert oké, hogy este 8kor végez, hazamegy és otthon van.

De előtte?

Össze vagyok zavarodva...

2010. szept. 30. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!