Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire áldozzátok fel...

Mennyire áldozzátok fel magatokat a családnak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükségük van a segítségemre akkor megyek de a saját életemet nem tenném tönkre ez miatt.


Kérdezz kicsit konkrétabban!

2022. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Tag fogalom a csalad...

A fejem gyerekem

Avagy a szuleim, tesom, a fejem szuleim...


A lanyomer tuzbe mennek.

A szuleimer es hugomer is sokat tennek.


Persze csak addig a fokig amig van ertelme...ha magam at tonkreteszem emiatt es nemtudok ott lenni a gyerekemnek akkor nem latom ertelmet

2022. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ha szeretsz valakit, akkor nem áldozat ha teszel érte valamit..
2022. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon tág kérdés. Időben is változik. Négy gyerekemért szinte a végtelenségig képes voltam mindenre, idős szüleimért most már kevésbé (pedig szeretem, tisztelem őket). Már húzom a határaimat így 53 évesen, mert az energiáim végesek.
2022. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz feláldozás alatt?

Meg attól függ kiről van szó.

2022. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A szüleimért 100%-osan. Tűzbe megyek értük ha kell. Nagyszülők már nem annyira...
2022. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyámért, nagyanyámért, nagynéniért és nagybácsiért semmit nem tennék. Egy tűt nem raknék arrébb nekik.


Apámért sokat megtennék, ahogy ő is sokan tett értem, de attól is függ, hogy miről van szó.

2022. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen.
2022. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemért, gyerekeimért majdnem mindent.

A szüleimért max annyit, hogy nem hagynám őket halálra fagyni, éhen halni. De reméljük ilyen alapdolgokra elég lesz a nyugdíjuk…

De magamat és a férjemet senkiért nem áldoznám fel, mármint olyan szinten, hogy magunkat romba döntsük, szenvedjünk. Tehát pl. hitelbe stb. a saját gyerekemért sem mennék bele. Nyilván támogatom őket, de van egy határ.

2022. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Feláldozom magam. Mindig szoktam venni reggel egy tejfölt+2 db sós kiflit vagy 2 db szendvicset. Családom, igaz nincs, de ha lenne, megosztanám velük, legalább az egyik kiflit odaadnám és az egyik szendvicset. A tejfölt nem tudom, hogy lehetne megosztani.
2022. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!