Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan volt mérges anyám...

Jogosan volt mérges anyám vagy túlreagálta?

Figyelt kérdés

Társasházba lakunk és hétköznap elfelejtették a postaládát üríteni ezért megkért, hogy menjek le a postáért meg hozzak fel az üzletek szórólapjaiból is akkor már. Mivel központi a fűtés és elég meleg van otthon, így általába boxeralsóba vagyok otthon és erre az 1-2 percre nem volt kedvem felvenni még nadrágot meg pólót pluszba és úgy mentem le és ezért cseszett le, hogy felöltözhettem volna jobban.

Nem értem miéert reagálta túl elvégre otthon vagyunk és a városi strandon meg uszodában sincs az emberen több meg nyáron rengetegen az erkélyen is gatyába vannak.


2022. nov. 23. 21:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják is, jogos volt...de gondolom a történet egyszeri, legközelebb veszel magadra valamit és ennyi.
2022. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
16%
Senkinek nem tűnik fel hogy a kérdésben ki volt mérges? Ha nem 12 éves gyerek írt akkor elég vicces😂
2022. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
79%
Beszorult a zabszem 😅
2022. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!