Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy oldjam meg?...

Mit tegyek? Hogy oldjam meg? Félek

Figyelt kérdés
Anyukám utóbbi időben az anyagiak miatt sokat idegeskedik, fél a jövőtől, és ezért gyakran rosszul van, volt hogy pl éjjel nagyon remegett és mondta hogy ha nem lesz jobban hívjam az ügyeletet. 15 éves vagyok, most találtam egy baráti kört, ahol jól érzem magam. Azt tervezem, hogy nem alszom itthon egy éjjel, de nem tudom, hogy mi legyen anyukámmal, vele és nagymamámmal élek, aki viszont már annyira idős, hogy kb csak az ágyban fekszik.
2010. szept. 29. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak valószínűleg pánikrohama van, ami nagyon kellemetlen, de egyáltalán nem veszélyes. De ha meg akartok nyugodni, akkor egyszerűen küldjétek el egy orvosi vizsgálatra.
2010. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani, hogy a szíve körül is érez ilyenkor valamit. Szokott rá szedni nyugtatót, de nem tudom, hogy merjem-e őt itthagyni pénteken...
2010. szept. 29. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hagynám egyedül a helyedben, szerintem egy édesanya fontosabb a haveroknál...
2010. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menjetek el az ügyeletre inkább.
2010. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy az édesanyának nincs annyi esze, hogy elmenjen orvoshoz, a 15 éves gyereke meg vadidegen emberektől kér tanácsot, mert aggódik.

Nem értem, miért nem értik meg a szülők, hogy nem csak magukért felelősek, ezért fontos, hogy az egészségük rendben legyen. Helyette inkább játsszák a mártírt.

2010. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha anyukad panaszkodik ,akkor segitsegre van szuksege.Onzo dolog lenne most magara hagyni.
2010. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem megoldás, hogy mindig őrzöd, mert a végén teljesen feladnád az életed.


Tényleg el kellene mennie -beszéld rá- kivizsgálásra, hogy valóban kiderüljön, mi a baja (pánik-, szívbetegség vagy valami más).


Ha most pénteken elmégy bulizni, akkor pedig az a megoldás, hogy neki a kezeügyében legyen a telefon. Ha rosszul érzi magát, hívja az orvost (mentőt), aztán téged is. Ezt beszéljétek meg, akkor nyugodtan otthon hagyhatod.

2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani, hogy maaajd meg kivizsgáltatni magát, aztán pedig halogatja. Apukám egy éve halt meg, azóta mégjobban félek attól, hogy baja lesz. Volt pl egyszer, hogy aludt, de nem láttam, hogy lélegezne, szóltam neki, piszkáltam, semmi. Már majdnem felhívtam az ügyeletet, a telefonom kellett már csak. Talán ha pénteken jobban lesz, esetleg azt csinálom, hogy hazajövök este, de csak később...
2010. szept. 29. 20:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzáteszem, hogy ezalatt az egy év alatt kb 2-szer nem aludtam itthon, azon kívül kétszer mentem el itthonról úgy, hogy 9-10 között jöttem csak haza. De mindenki más alhat másnál, nekem viszont akkor is bűntudatom van, ha 7-nél tovább vagyok kinn.
2010. szept. 29. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is pánik roham. Nekem is szokott lenni ha tudat alatt idegeskedek valami miatt, a legváratlanabb helyzetekben jön rám ( főzés. vagy éppen leülök az ágy szélére) ilyenkor a szívem nagyon sebesen ver, szúr mintha ki akarna ugrani a helyéről, megfájdul a fejem ( belenyilall) és szédülök. Küld el a háziorvosához, aztán ő majd tudja merre tovább. Mond neki hogy anyu nagyon aggódom érted 1 órád csak van arra hogy megnézzék van e valami bajod! Sajnos tudom milyen érzés aggódni valaki iránt az én apukám orvos ellenes de már alig áll a lábán és nem képes elmenni. Mindenképpen hass rá valahogyan!
2010. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!