Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az 5 év korkülönbség?

Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
13/L és 18/F
2010. szept. 29. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem sok az 5 év korkülömbség:) figyelj ha vár rád és anyudék is kedvelnifogják akkor semmi akdálya én 14 éves vagyok és nekem is tetszik egy 19 éves fiú és énis neki szóval:) felnőttek meg már néha ugy érzem sexmániások...most komolyan ti felnőttek csak arra tudtok gondolni?:D mitől féltitek a 12-13 éves kis lányotokat? ha akarja ugyis megteszi ha nem előtted a hátad mögött...ahogy tiltod/félted ugy fog megromlani a kapcsolatotok:) hidd el tapasztalatbol mondom anyám is ilyen volt és ugymegutáltam h jol összevesztem vele meg mindent a hátamögött csintem és rájött h nekikéne változni..könyörgöm a mostani fiatalság ezt műveli nem felháboritó csak dolgoznak a hormonok:) ugy mondja minden anya mintha ők külömbül viselkedtek vna őkis ugyanugy pasiztak és le is feküdtek velük!Ha valaki szerint nincs igazam akkor go pszihologus:)


Neked pedig picilány sok sikert:) és hidd el nem sok az 5 év főlegha vár rád:)

2010. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jah és még hozzátenném a felnőtteknek szóló részhez hogy tudjátok van olyan rendes fiu aki tud várni és beelégszik csókkal kézfogással meg taperolással..de az a gáz hogy a felnőttek ezt nemértik meg:D hü*lyék ehhez ugyanis bizalom kérdése ezis:D nameg igen ilyenkor ugybirom h a saját énüket az anyukák próbálják ráirányitani a gyerekükre és ha 16 évesen vesztetted el a lányod 14 évesen hűűű összedől a világ:D a szüzeség már semmitsem ér ...max kiröhögnek hogy szűzvagy stb.. de a mai fiatalság körébe már csak 1 dolog amit csinálnikell szóval...:D
2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Hát anyum kedveli viszont mamámnak nem tetszik az egész.Ha kimarad egy hónapban a menstruációm vagy csak késik már idegeskedik,hogy biztos terhes vagyok. -.-

Pedig anyukám és mamám is mondja,hogy mindent mondjak el nekik,meg bízzak bennük.De könyörgöm,ha ők nem bíznak bennem akkor nekem miért kéne?

A környezetemben elég sok csaj van aki már 12 évesen nem volt szűz és gondolom anyum is attól fél,hogy én is "rossz útra tévedek".Pedig azért csak van annyi eszem,hogy nem első a szex főleg nem 13 évesen.

És akármilyen hihetetlen,18 éves kora létére nem nagyon érdekli a szex.

2010. okt. 2. 11:57
 14/17 anonim ***** válasza:
18 és nem érdekli a szex akkor vagy beteg,vagy hazudik,és van neki más a szexre.
2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát érdekes felfogást olvastam.

Csalja a 13 éves kiscsajt (jól titkolja és letagadja simán, mert szerelmes a másik fél és hisz neki), mert "vár rá", de egy srácnak, egy ilyen korúnak szükségletei vannak. Bár egy két eset előfordul, hogy nincs, de az tesze-tosza is.

Amúgy szerintem most még sok, a tanulásra kéne koncentrálni.

De most mit lehet tenni ha szeretitek egymást... jön majd másik és másik.

2010. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked anyukád és a nagyid is tudja hogy mikor jön meg? Nekem egyikük sem.
2010. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy teljesen hidegen hagyja ez a téma.Csak azt,hogy vár rám. -.-

Miért olyan nagy probléma ha egy srác nem csak b**** akar?Aki kivétel azt egyből ilyen jelzőkkel kell illetni?Meg,hogy biztos megcsal?Erre az esély 0%. ;)

De hát kinek mi a véleménye...ti nem ismeritek,csak úgy általánosít itt néhány válaszoló,hogy ha 18 éves akkor biztos ilyen meg olyan.De azért köszönöm a válaszokat!

Utolsónak:Nem tudják,hogy mikor jön meg,de néha rákérdeznek,hogy mi is a helyzet.

2010. okt. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!