Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék már ?

Mit tehetnék már ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 eves lány vagyok... korábban írtam ki kérdést a testvéremmel kapcsolatban, amit ide be is linkelek...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Sajnos ő meghalt, pontosabban öngyilkosságot követett el... nem írom le milyen bajai voltak, kérlek titeket akit érdekel, olvassa el a linkelt kérdést...


Most viszont rólam van szó... egyedül maradtam :(...


Nem bírom tovább... most is sírva írom ezt mert belebolondulok mindenbe... nagyon hiányoznak mind a szüleim és a bátyám is... nagyon haragszom is rá mert bele sem gondolt milyen fájdalmat fog ezzel okozni... miert nem mondta el mi a baja ? Segìtettem volna, ahogy eddig is segítettük egymást, egymasra voltunk utalva mindig 😢


Miért csinálta ezt velem ? :( én mindig mellette álltam bármit bárkivel csinált, akármilyen is volt, de ő maradt egyedül családtagom...


Ami mégrosszabb... a falubeliek, pontosabban az ellenségei (mert volt neki sok) örültek a halálának... legdurvább az volt mikor jöttem haza és belèmálltak a régi cinkosai had ne mondjam 4 férfi... nekiálltak kötekedni egy 50 kilós nővel.


Beszóltak hogy "mivan az idegbajos bátyád feladta a harcot, hogy nyomorodnál meg te is"... persze ezt senki nem látta vagy hallotta, de mélyen a szívembe tapostak ezzel :(


De azt elmondtam, hogy ha a bátyám még élne, egyikőtökkel ütne titeket sorra... akkor is megdöglött mondták nevetve, majd elhúztak...


Nagyon ideges lettem, alig vártam hazaérjek... valahogy a felszínre tört MINDEN... tomboltam mint egy eszelős :(


Voltam már pszichológusnál, de csak rosszabb lett minden...


Úgy érzem teljesen felesleges a létezésem.


Mit tehetnek ?


2022. nov. 19. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem költözz el onnan, és kezdj új életet.


Értem, hogy valahol szeretted a testvéredet, ugyanakkor valahol a boldogságod gátja is volt.


Akárhogy is, lassan engedd el őt is.

2022. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Első körben be kéne fejezni a kamusztorikat
2022. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam 1. hsz-t, mégis az első gondolatom az volt: költözz el onnan. Ennél csak jobb lehet.

Ne hidd el, hogy nem lehet. Ismerek egy 28 éves nőt, négy gyereket szült, a férje mégis folyton bántalmazta. Egy éve eljött tőle, a gyerekei hiányoznak, de él és új életet kezdett. Munkája van, és már tudott találkozni a gyerekeivel. Borzasztó, min ment keresztül, de még mindig csak 28 éves és bizakodó.

2022. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A sorok közül azt olvasom ki (cinkosai), a tesód bűnöző volt. Abból is, ahogy azt mondtad a beléd állóknak, a testvéred elverné őket. Hát hol élsz te, valami c.telepen, hogy ilyen ócska emberek élnek melletted?? A testvéredet is annyian gyűlölik, az nem a semmiért lehet, ezek szerint rossz ember volt.
2022. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam mondani, hogy kölzözz el!

Egy nagyobb településre.

2022. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj uj eletet.
2022. nov. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!