Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ezekröl nevekröl?...

Mit gondolsz ezekröl nevekröl? Adnád születendő gyerekednek?

Figyelt kérdés

Rokonomnak 3 gyermeke van:

11 éves lány: Nazira, Shekina

9 éves lány: Tirza, Sheron

3 éves: Noé, Szantínó.


Milyen nevek ezek? Hiszen mi magyarok vagyunk. Neked hogyhívják gyermekeid?


2022. nov. 18. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Shekina, Sheron, Szántínó nem.adható nevek Magyarországon.
2022. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy biztos szép nevek az országukban. Gondolom, a másik szülő külföldi, ott is élnek.
2022. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem tetszenek, nem adnám, de a többség nem is adható Magyarországon. Amúgy mi kozod hozzá, ki hogy nevezi el a saját gyerekét? A tiéd lehet majd Emese, Tímea és Vajk
2022. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom nem a napon barnult a kedves rokon..😂
2022. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tetszenek ezek a nevek, ezért nem is adnám őket.
2022. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Undorító nevek, sorry, nem tudnám annyira utálni a saját gyerekem, hogy így kiszúrjak vele.
2022. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyedül a Noé,ami tűrhető.De mindenki úgy nevezi el a gyerekét,ahogy akarja.:-D
2022. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak szokatlan nevek. Ami érthtő, hiszen Magyarországon nagyrészük nem anyakönyvezhető. Nyilván ahol élnek, ott ezek szokványos nevek, és az ottani emberek már hozzászoktak, hogy vannak, akiknek ez a nevük. Lehet, hogy azon döbbennének le, hogy a te gyerekeid Álmos és Hunor. (Gondolom ilyesmi nevük lehet, a kérdésedből ítélve.)
2022. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de szerintem is tipikusan a cigók adnak ilyen "közel keleti" neveket a pujáróiknak.
2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg a cigók értelmi szintén van aki ilyen parasztvakító provokációnak bedől és vagdalkózik olyan nevek miatt amiket nem is lehet adni.


Én ismerek egy magyar családot és Szászkiá Szkilárnak, valamint Gíjjermó Joszéármándónak hívják a gyerekeiket.

2022. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!