Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináltam? Hogy tehetném...

Miért csináltam? Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Megütöttem a barátomat...Nem olyan erősen, de megütöttem...Nem gondolkodtam, nem akartam...Ő most haragszik rám, teljesen jogosan... Miért csináltam? Mit mondhatnék neki, hogy ne haragudjon? Lécci, ne szidjatok, tudom, hogy nem kellett volna.. Beleőrülök a bűntudatba...Nem tudom mennyire haragszik...
2010. szept. 29. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? Milyen értelemben a barátod? És miért ütötted meg? Egyszerűen bocsánatot kell kérned. Ha kell, akkor ötpercenként. Ez a minimum.
2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és a szerelmem, úgy a barátom...Már nagyon sokszor bocsánatot kértem, de ő haragszik...Az is jobb lett volna, ha visszaüt...
2010. szept. 29. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Értem. Hát mázli, hogy nem ütött vissza, mert azon kívül, hogy csalódtál volna benne mélyen (az nagyon gáz, ha egy pasi megüt egy nőt), még lehet, hogy komolyabb sérülésed is lett volna.


Kérj tőle sokszor bocsánatot, nyilván sokára fog felengedni. Főzz neki valami finomat, apró meglepetés (pld. szív alakú csoki a zsebébe rejtve), stb. Dolgozz meg a bocsánatáért!!!!! Ha már így sikerült.

2010. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a meglepetés ötlet tetszik... Köszi, mindenképp kap tőlem vmit... És még ezerszer bocsánatot fogok tőle kérni...Tényleg nem tudom mi ütött belém akkor...
2010. szept. 29. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
:) Hát remélem megbocsát. Te pedig ne üsd meg többször, mert még a végén bekerültök a Blikk-be... :)
2010. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Soha többet... Köszi a válaszokat.

(Nem szeretnék Blikkbe kerülni)

2010. szept. 29. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt is kéne tudni, miért ütötted meg. Lehet megérdemelte, Én is ütöttem már meg a barátomat, de nem haragudott, mert megérdemelte.
2010. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő nem érdemelte meg, igazából semmit sem csinált, mondott vmit ami nekem nem tetszett, én meg alapból ideges voltam...Jogosan haragszik.
2010. szept. 29. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a bocsánatkérés. Szerintem meg kell bocsásson, ez nem olyan nagy dolog, ő nem nő, hogy ez akkora tragédia legyen.
2010. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megbocsátott, sőt még ő kért bocsánatot, hogy haragudott... :) Kaptok egy-egy zöld kezet, és köszi..:D
2010. szept. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!