Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Őszínte, vagy...

Mit gondoltok? Őszínte, vagy ennyire jól hazudik a férjem?

Figyelt kérdés
19 évi házasság van mögöttünk,egyszer sem csalt meg a férjem mostanáig.Napi 10-11 órát dolgozik a melóhelyén,itt ismerkedett meg közelebbről is a munkatársnőjével.Először csak kölcsönös szimpátia alakult ki közöttük,aztán ez egy kicsit több lett.Amikor rájöttem a dologra,borzasztóan éreztem magam.Férjem azt mondta,hogy engem sosem hagyna el,szeret nagyon de mivel még sosem csinált ilyet,most izgalmasnak tartja ezt a nőcskét!Neki is vallott szerelmet,olvastam is pár sms-t a telefonjába,nem volt könnyű túlélni...Most már állítólag befejezték a kapcsolatot de én nem tudom elképzelni,hogy akit egyik nap szeretek,az iránt a másik nap már nem érzek semmit csak azért mert otthon a feleség megtudta.Lehetséges,hogy még mindig tart közöttük ez az egész és a férjem egy jó színész???
2010. szept. 29. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt mááááááá megmondjuk! Ovisok!
2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem is csodálkozom, egy ilyen erőszakos, unatkozó, hü..e p.cs@t ha megcsal a férje!Megérdemled!
2010. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

úúúristen!!!!!!!!Látom,rossz oldalt választottam! 1 napja vagyok regisztrálva,miről beszéltek?!

A normálisan válaszolóknak azért köszi...

2010. szept. 29. 11:26
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
És még beteges hazudozó is...
2010. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mit gondolok? Még ha a két kérdést ugyanaz a nő írta volna ki, akkor sem kellene hőbörögnötök, padlóra került, megalázták, szenved, próbál mások véleményéből erőt meríteni, hiszen ketté tudna szakadni a fájdalomtól, de sebaj, mi is rúgjunk bele egyet...

Amúgy meg sajnos igen gyakori, hogy a férj a munkatársával hempereg, tehát picit sem biztos, hogy ugyanaz a személy írta ki.

2010. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg nem lehet tudni,hiszen bizonyítékod nincs arra hogy folytatják,de arra sincs hogy abbahagyták.Az idő hozhat bizonyosságot,huzamos ideig nem lehet eltitkolni,pláne most hogy már nem vagy gyanútlan,és minden kis jelre figyelsz.Türelem,ha valóban folytatják le fognak lepleződni.Fontos hogy reális maradj,és ne akard a férjedre mindenáron ráhúzni a vizes lepedőt,de naívnak se kell lenni.

Ugyanakkor újra csábítsd el a férjed,valószínű hogy kissé ellaposodott a házasságotok,ébreszd rá arra hogy te még mindig ugyanaz a kívánatos nő vagy, mint akibe annak idején beleszeretett.


A spicli válaszolók hogyan szöktek ki az oviból?Na majd az óvónénit lekapom a körméről.

2010. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Hehehe......elfelejtettél átjelentkezni a másik címre!!Most lebuktál!!

2010. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!