Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Őszínte, vagy...

Mit gondoltok? Őszínte, vagy ennyire jól hazudik a férjem?

Figyelt kérdés
19 évi házasság van mögöttünk,egyszer sem csalt meg a férjem mostanáig.Napi 10-11 órát dolgozik a melóhelyén,itt ismerkedett meg közelebbről is a munkatársnőjével.Először csak kölcsönös szimpátia alakult ki közöttük,aztán ez egy kicsit több lett.Amikor rájöttem a dologra,borzasztóan éreztem magam.Férjem azt mondta,hogy engem sosem hagyna el,szeret nagyon de mivel még sosem csinált ilyet,most izgalmasnak tartja ezt a nőcskét!Neki is vallott szerelmet,olvastam is pár sms-t a telefonjába,nem volt könnyű túlélni...Most már állítólag befejezték a kapcsolatot de én nem tudom elképzelni,hogy akit egyik nap szeretek,az iránt a másik nap már nem érzek semmit csak azért mert otthon a feleség megtudta.Lehetséges,hogy még mindig tart közöttük ez az egész és a férjem egy jó színész???
2010. szept. 29. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Jó színész. Egyébként az, hogy valaki más került a képbe nem biztos, hogy azt jelenti már nem akar veled lenni.

Várj egy kicsit, ne nyomozz utána és akkor bátrabb lesz így döntést is hidegebb fejjel tud hozni.

2010. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom.
2010. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, én is voltam hasonló helyzetben mint te.

A saját, és a környezetemben tapasztaltak alapján azt mondom, hogy ha nem magától vallotta be, hanem lebukott, utána pedig megbocsájtottál neki, máskor is meg fogja tenni.

Mert nincs komolyabb következménye.

Valamint ha be is fejezte már a viszonyt a kolléganővel, majd jön egy másik, aki megint izgalmas lesz neki.

Hiába nem csalt meg(?) 19 éven keresztül, minden ember változik, szóval ezzel ne nyugtasd magad.

2010. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? MINDIG igy kezdődik: kölcsönös szimpátia, majd egyre több és több, titkos SMS-ek, titkos randi, titkos sex, titkos kapcsolat. Ez törvényszerűen a fejlődése mindig a megcsalásnak.

Az új mindig jobb, izgalmasabb. A férjed nem fog lemondani az őj ismeretlenről, az biztos. Tehát csaknem 100%, hogy továbbra is folyik a dolog köztük. Ha ügyesek (márpedig mostantól NAGYON óvatosak lesznek), akkor csaknem lehetetlen lesz bizonyitanod. Ha bizonyitani akarod, akkor bizony nyomoznod, kutatnod kell. Ami sokak szemében aljasság. Nem tudom, te hogyan viszonyulsz ehhez.

Azt, hogy te ezt elnézed-e, rajtad áll. Ha elnézed, annak a kapcsolatnak vége lesz egyszer és jó eséllyel visszatalál hozzád. Kérdés, hogy te azt vállalod-e.

Ha nem nézed el, akkor most választás elé állitod, de készülj, hogy valószinűleg akkor nem téged fog választani (rózsaszin köd effektus).

Szóval nem könnyű a helyzet, én jártam mindkét cipőben, igy tényleg tudom, miről beszélek.

Rózsaszin köd ideje alatt nem a páromat választottam volna, végül vége lett és a párom utólag tudta csak meg, megbocsátott. 1 éves viszonyt simán titkoltunk mindenki előtt.

Forditott esetben én választás elé állitottam és nem engem választott. Végül más okok miatt mégiscsak engem választott, megbocsátottam, azóta is boldogok vagyunk.

De nem mindenki igy döntött volna ezekben a helyzetekben, ahogy mi.

2010. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjed őszinte volt abban, hogy az újdonság izgatja, meg az hogy tiltott igazából. Az kizárt hogy szerelem volt. Egyszerűen csak a szituáció hozta lázba. Úgyhogy ennyi erővel igen, abbahagyhatták egyik napról a másikra, és szerintem őszinte. Egyenlőre várj. 20 év házasság után ennyi belefér. Úgyis észreveszed, ha folyamatosan csal.
2010. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt ne foglalkozz ezzel.Sajna egyre inkább azt tapasztalom, hogy majdnem mindenki kettős életet él.Nagyon lehangoló!!!Ahogy te nem tudhatod,úgy mi sem,hogy mi lehet az igazság.Ha ez velem történne,akkor elgondolkodnék, hogy szeretném-e kideríteni vagy sem.Mert mindenkit le lehet ellenőrizni.Sőt. sajnos abban sem lehetsz biztos hogy a 19 év alatt most csalt meg először.Nagyon durva világot élünk.Ha szereted és otthon neked megfelelően viselkedik, ne foglalkozz ezzel nagyon.Tudom , hogy nagyon rossz, de sajna ez van!
2010. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Túl büszke ember vagyok ahhoz, hogy ezek után engem érdekeljen, mi történik egy ilyen emberrel. A hasonló megcsalások után azért szoktak együtt maradni a megcsalóval, és fogadják el a megcsalt fél megalázó szerepét, mert félnek újrakezdeni mással, azt hiszik, az ő életük onnantól már véget ért és csak rosszabb lehet. Ott van az anyagi megfontolás is, sok ember teljesen függővé válik a párjától az évek során, és nem tud már anyagilag függetlenedni. Ezt a másik fél is tudja, és ki is használja. Aki belemegy egy kalandba, az tudatában van, hogy mit nyerhet és mit veszíthet. Ha pedig nagyon nyeregben van az illető, akkor csak ilyen átlátszó hazugságokra futja.

A másik meg tűr, hiszen a méltóságból nem lehet megélni.

2010. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Jelentve vagy a moderátornak, mert már 100x feltetted ezt a kérdést!
2010. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



erre is válaszoltam már!!Többet nem fogok!!Ha ilyen szerencsétlen vagy akkor csak hajrá!!Te engeded hogy kihasználjon!!Ha erre van szükséged minek kérdezgetsz állandóan!!Unatkozol??

2010. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ja.....és én is jelentettem a kérdést!!
2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!