Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy pasinak a 60. születésnapjára, ha nem iszik, nem dohányzik, nem gyűjt semmit?

Figyelt kérdés
Ruhát, tortát ne írjatok, a válaszokat, ötleteket előre is köszönöm!
2010. szept. 28. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézz itt körül:


[link]

2010. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A 60. szülinapomra két 20 éves, festett szőke prostinak örülnék legjobban.

Bár még csak a 32. jön lehet, hogy már most meglepem magam velük... :P

2010. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gyógyfürdőbe bérletet!
2010. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ, a vicceseket is. Valaki kérdezte, hogy van-e autója, igen van. Sajnos horgászni nem horgászik és fürdőbe, kirándulni, utazni se szeret menni, kész vagyok, ötletem semmi...

Mondjuk a könyv a nem rossz ötlet, csak fogalmam sincs, milyen típusút szeretne... Mint említettem, nem túl szoros a kapcsolat.

2010. szept. 29. 11:49
 15/17 anonim ***** válasza:

22:57-es vagyok

Eszembe jutott ez, különleges, szerintem sokan örülnének egy ilyenmeglepinek, és 10.000FT alatt van: [link]

vagy ez: [link]

Van még ezen az oldalon néhány világító cucc.

Szerinted tetszene ez a világítós-csap/zuhany neki?

2010. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem tetszene az utolsó válaszadó tippje, csak ezzel sötétben kellene zuhanyozni, hogy élvezni tudja nem?

Ha van még valakinek ötlete, szívesen várom! Köszi

2010. szept. 29. 21:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a keresztapámnak a 60.ra egy nagy pezsgős poharat vettem,díszdobozba.És rá volt gravírozva a pohárra egy 60-as szám.
2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!