Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy pasinak a 60. születésnapjára, ha nem iszik, nem dohányzik, nem gyűjt semmit?

Figyelt kérdés
Ruhát, tortát ne írjatok, a válaszokat, ötleteket előre is köszönöm!
2010. szept. 28. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árba?Milyen tipusú ember?Én ismerek olyan 60-éves embert (igaz csak egyet),akinek én tuti ejtőernyés ugrást vennék.
2010. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
esetleg valamilyen ékszert vagy órát vagy színházba moziba jegy ha egyáltalán jár ilyenekre.Amúgy nehéz a kérdés mert nem ismerjük így csak találgatni tudunk.
2010. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám a 60.szülinapjára kapott tőlünk egy horvátországi utat, azaz velünk nyaralt 1 hétig.Ő még sosem volt előtte külföldön.Nagyon örült...
2010. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bár rokon, de nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. A jövő hétre lennénk meghívva, olyan 10.000 Ft. körüli összegben gondolkodtunk a párommal.

Ha ez segít, nem extrém típusú ember, faluhelyen él, nem jár színházba, moziba stb. Ezért is olyan nehéz kitalálni hogy mit vihetnénk.

2010. szept. 28. 22:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Náhány jó könyvet, szépen összecsomagolva. Vagy egy szép dísztárgyat, ha csak ilyen jellegű ajándékról van szó. Ha közelebbről is ismered a szükségleteiket, akkor esetleg valami használati cikket, ami tényleg hasznos, pl. késkészletet.
2010. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Abból , hogy írtad hogy faluhelyen él, azt köveztetem ki, hogy hívő ember. Vegyetek neki kegytárgyat, nagyobb templomokban árulnak mindenfélét. Elnézést ha rosszul következtettem:)

Ha nem hívő, vennék neki könyvet/könyveket, pl. ha szeret horgászni, valami horgászcuccot, vagy jó minőségű bort, valami szép és különlegesebb pohárral. Ha dohányzik vennék neki pipát, vagy szivart.

Nagyjából ennyi jutott eszembe, remélem segítettem:)

2010. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

22:41 vok


ha faluban lakik és szeret barkácsolni vagy kerti munkát végezni akkor elég sok mindent tudtok neki venni de ha bent ülős fajta vagy beteges akkor nem tudom.Esetleg könyvet vagy képet.

2010. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

22:57


a kérdésben is benne van hogy nem iszik nem cigizik.Így a bor és a dohány kizárva.A horgászfelszerelés nem rossz ötlet ha szeret horgászni és 10 ezerért meglehet venni.

2010. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

22:57-es vagyok

Nem olvastam el rendesen, most látom, hogy nem iszik, nem dohányzik.

Esetleg valamilyen magazin-előfizetés jutott eszembe, vagy ha van valamilyen betegsége, akkor valami drágább gyógynövénykészítmény, ilyenek:)

Esetleg befizetném néhány masszázsra. Vagy vennék neki valami szép borotválkozó-szettet. Esetleg valamilyen technikai kütyüt.

2010. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
autója van??
2010. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!