Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma bejelentette anyukám, hogy...

Ma bejelentette anyukám, hogy elköltözik otthonról, és elválik apukámtól, mert más pasija van, már a cuccait is össszepakolta, most pedig teljesen elveszve érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jobb híján gyorskaját eszek mert valamiért megkívántam, illetve alkoholt iszok mert jobban érzem magam tle, de teljesen elveszve érzem magamat, nem tudom mi következik, nagyon furánb érzem magam.
2022. nov. 1. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Jártam én is anyám elment Angliába dolgozni majd küldött egy levelet, hogy többet nem jön haza ?

Faterral jól bepiáltunk majd másnap átbeszéltük hogyan tovább, ennek 2-éve anyán sehol mi talpra álltunk ennyi !

2022. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Akármi is történik, az élet megy tovább.

Nekem is elváltak régebben a szüleim, az utóbbi időben egyre több rokon halálát élem meg. De az élet megy tovább.

Felteszem, a ilyen egyszerűen ott tudott titeket hagyni, akkor korábban sem volt a legjobb a kapcsolatotok. Tehát gondolom korábban sem volt ő a legtámogatóbb szülőd, aki nélkül megváltoznak a mindennapjaid. Márpedig ha a mindennapok azonosak... Akkor könnyebb lesz.

Nyugodj meg, nem dőlt össze a világ. Tudom, hogy ilyenkor gyermekkorban meginog a biztonságérzet, hiszen pont ott jelentkezik bizonytalanság, amit eddig alapvető biztonságnak, támasznak hittél.

Keress valamit, amiben elmerülhetsz, amibe kapaszkodhatsz, ami biztonságérzetet ad. Lehet ez egy barátság, egy hobbi, bármi.

Sok sikert kívánok nektek!

2022. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Kérdés mi vezetett eddig?
2022. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

"Állítsd választás elé: vagy te, vagy az a férfi!"


Imádom a gyerekem, meghalnék érte, de ha valaha ilyen dumával qllna elém, már mehetne is, amerre lat.

2022. nov. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván már évek óta szr volt a házasság.


Ennyi.

A válást meg jó hogy nem várja ki, mert az alaphangon is több hónap, de haveromnéknál pl 2 évig húzódott (mert az exfeleség minden szirszart megtett, hogy húzza az ügyet).


Mire elváltak végre, haver már rég az új barátnőjével élt.

2022. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15!


Két targyalas és elvalasztanak. Ez max, de nagyon max, nagyon elterhelt birosagoknal fél év. Gyermekelhelyezes és vagyonmegosztas elhuzodhqt, de elvalasztani elvalasztanak anélkül is

2022. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!