Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még komolyan nekem kell bénán...

Még komolyan nekem kell bénán éreznem magam? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

idén decemberben szalagavatózunk az osztállyal, végzősök vagyunk.

Én lány vagyok:)

És az osztályomban picit tetszik nekem egy srác (nevezzük X-nek)szerencsém volt mert ő kért fel engem hogy keringőzzek vele:) nagyon szívesen igent mondtam neki, szóval mi egy pár leszünk.

De... van az osztályomba még egy srác akinek meg ÉN tetszem:S És a srác meg is mondta nekem, hogy kezd belém zúgni:S (ő legyen Y)És ma kérdezte Y hogyha megfűzné a másik srácot(X-et) hogy hozzon külsőst és inkább azzal táncoljon, akkor én táncolnék-e Y-nal.?

Nemet mondtam.

Mert én már alapból X-el akarok táncolni... de mégis én érzem bénán magam hogy lepattintotta a srácot.

De nem akarok Y-nal táncolni, ezért mondtam nemet


2010. szept. 28. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben mi a gáz?
2010. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy pattintotta le a srácot? Ez zavaros.
2010. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb problémád az életben sose legyen!!!


Nem vagy béna, azt csináld amit jónak látsz.

2010. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én pattintottam le azzal a srácot, hogy nem akarok vele táncolni attól hogy bejövök neki, hanem azzal akarok aki már hamarabb felkért engem.
2010. szept. 28. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen rendben van a viselkedésed. Ha Xel akarsz táncolni akkor miért mondanál igent Ynak? Ha táncolni akar szervezzen ő külsőst magának. Ha rád akar nyomulni akkor nyomuljon rád, legfeljebb elküldöd. Ha igent mondanál Ynak a táncra X azt hinné, h nem bírod, és ha tetszel is neki, nem próbálkozna utána.
2010. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Y eléggé pofátlan, hogy azt gondolja, csakis ő lehet számodra az ideális. Mit gondol, ha nem akarnál X-el lenni, igent mondtál volna neki? Leeshetne neki, hogy nemhiába X-el fogsz táncolni.
2010. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted, legyél mindig őszinte.

De azért remélem tapintatos voltál...

2010. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Y volt eleg pofatlan, hogy egy kialakult part fel akart bontani onzosegbol. Nem gaz, amit tettel, inkabb jo, hogy meg merted neki mondani.
2010. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

nekem is elég furán jött le, hogy nem esik le neki hogy azért táncolok X-el mert az ő kezét szeretném fogni, és vele szeretnék kimenni a színpadra táncolni, vagy hogy alapból őt engedem közel magamhoz.


Tapintatos voltam mondtam neki, hogy én már X-el szeretnék táncolni, és hogy hozzon ő külsőst, mert ez így nem fair ha visszamondom X-et.

Nemtudtam hirtelen mivel érvelni:S

Remélem nem beszéli majd tele X fejét, hogy ne velem táncoljon:S:@

2010. szept. 28. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Y ha valóban hajtana rád, akkor próbálkozzon többször

azért mert 1x lepattintod nem kell megsértődni vagy leállnija, ha akar téged akkor próbálkozzon többször

ha 1 lepattintástól leáll, akkor úgysem elég tökös pasi

2010. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!