Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám szerint nem érek...

Apukám szerint nem érek annyit, mint a bátyám, mit tegyek? Sose mondta, de sose bánt úgy velem, mint a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Legkisebb gyerek vagyok, gimnáziumba járok, a két tesóm már elköltözött, családjuk van.


Amikor kicsi voltam, akkor apukám és a bátyám együtt tanulták bütykölni a kocsikat. Nem autószerelők, de értenek hozzá. Traktorozni is őt vitte, 8 évesen már vitte a munkahelyére, amikor vitte a traktorokat a-ból b-be, akkor a mi házunk előtt mindig megállt, bepattant a bátyám, és mentek együtt. Engem sose vitt, még ha kértem, akkor se. Le akartam menni apámmal bütykölni a kocsikat, hogy töltsünk egy kis időt együtt, de láttam, hogy nem örül neki, meg nem is értek hozzá, pedig megvan bennem a vágy a bütykölgetésre, de youtube-ról nem fogom tudni megtanulni se a javítást, se a konnektor, villanykapcsoló szerelését.

Anyukám ugyanez, nővérem az isten, de nem is bánom, mert rühellek főzni. Mindent megtudok már nagyjából, de utálom, és csak azóta vagyok befogva, mióta nincs a nővérem.


2022. okt. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Na sírj Sasuke, majd utolered itachit
2022. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ó, jaj! Az élet nagyon kemény! Edződnöd kell! Bár ezek neked rosszul estek, apukád nem tudja. Lehet, hogy nagyobb korodban lesz hozzád közelebb csak maradj nyitott. Ne haragudj azért rá, mert jobban vonzódott talán a természete miatt a bátyádhoz.

A Bibliában van egy történet a Tékozló fiúról! Eltudnád olvasni? Nagyon tanulságos!

2022. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Milyen nagyobb koromban? Majd ha betöltöm a 18-at vagy a 25-öt? 30-at?
2022. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magadnak felelj meg elsősorban.
2022. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!