Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha nem olvasom el? Vagy...

Jobb ha nem olvasom el? Vagy ez csak a férjemnek lenne jó, mert nem tudnék semmiről?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy letiltatom a citromail-on,és a my vipen ,hogy ne tudjam elolvasni,fogadni az üzeneteit.A történet.Pár hete a férjem megcsalt,ez kiderült, elküldtem,majd pár nap múlva rájöttem,mégis szeretem, meg tudok neki bocsátani.megígérte hogy szakít a nővel,és visszajött. viszont a nő párja,akiknek nem sikerült rendezni a kapcsolatukat,) írogat, hogy ne higgyjek a férjemnek, úgyis fognak találkozgatni,azt is hogy mikor,uszítgat stb.Engem nagyon idegesít,mert a bogarat a fülembe tette.Már nem tudom,kinek, mit higyjek,össze vagyok zavarodva....eleinte a nő is írogatott mocskolódó emaileket, de a fiammal letiltattam,így nem tudom ír e még,és mit ír... Mit tegyek,
2010. szept. 28. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha a férj tájékoztat a helyről és az időpontról, járj utána. Ha kiderül, hogy igaza volt, válj el.
2010. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írt levelet a volt "barátnőm"(én írtam 2vel jorábban a sztorim)és én képzeéd el, hogy olvasatlanul töröltem ki a levelét, mert úgy gondoltam, hogy ha volt bőr a pofáján napi renden idejárni a nyakunkra, akkor ne bújjon egy levél mögé szívesen látom őt még egy beszélgetésre, vagy akár egy hajtépésre, mert az ilyen Qurva aki a barátnője férjével kezd ki, az csak azt érdemel.És hát a mi kapcsolatunkkal mi történt?Én könyörögtem, hogy váljunk el, mert ezek után nekem ilyen férfi nem kell.Ő pedig könyörgött, hogy bocsássam meg a semmit, hisz nem történt semmi közöttük.De én már nem tudok úgy bízni benne, mint régen.Együtt maradtunk, de hiába teltek el azóta évek, nyoma van a dolognak.Mély nyoma főleg bennem.Erre a legtalálóbb idézetet a napokban itt olvastam a gyakorin valahol, miszerint:"A szerelem és a barátság érzékeny szál, ha elszakad összekötni még lehet, de a csomó megmarad."-És ez nagyon így igaz.
2010. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!