Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha nem olvasom el? Vagy...

Jobb ha nem olvasom el? Vagy ez csak a férjemnek lenne jó, mert nem tudnék semmiről?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy letiltatom a citromail-on,és a my vipen ,hogy ne tudjam elolvasni,fogadni az üzeneteit.A történet.Pár hete a férjem megcsalt,ez kiderült, elküldtem,majd pár nap múlva rájöttem,mégis szeretem, meg tudok neki bocsátani.megígérte hogy szakít a nővel,és visszajött. viszont a nő párja,akiknek nem sikerült rendezni a kapcsolatukat,) írogat, hogy ne higgyjek a férjemnek, úgyis fognak találkozgatni,azt is hogy mikor,uszítgat stb.Engem nagyon idegesít,mert a bogarat a fülembe tette.Már nem tudom,kinek, mit higyjek,össze vagyok zavarodva....eleinte a nő is írogatott mocskolódó emaileket, de a fiammal letiltattam,így nem tudom ír e még,és mit ír... Mit tegyek,
2010. szept. 28. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Neked is csak ezt tudom írni:

Képzeld el, ahogyan a másik nővel szeretkezik a férjed, miközben te várod otthon. Valószínűleg ki is nevetnek, hogy olyan jól át tudtak verni téged.

Ezek után még szereted?

Hiszen látszik, hogy már (jogosan) nem bízol benne!

Tudom hogy nehéz, de tovább kell menni, méltósággal, mert nincs semmi megalázóbb, mint a megcsalt feleség szerepét játszani. El nem tudom képzelni, mi tart valakit egy megcsaló mellett.

2010. szept. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A nöt meg a férjét tiltasd le, mert akár találkozik a férjed a növel, akár megszakit mindenkapcsolatot, nem fognak békén hagyni, már csak rosszakaratból sem.

A férjeddel beszéld meg, hogy tehettek egy próbát, de neked jogod van ellenörizni, hogy mikor és hol van - amig a bizalomrészben helyreáll, illetve, hogy még EGY!! esélye van, több nincs, ha nem birja ki, hogy ne legyen melletted más, akkor jobb, ha megy.

2010. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha te ugy dontottel, hogy adsz a ferjednek meg 1 eselyt, akkor add meg neki, DE csak egyet! Tudja, hogyha elszurja, mehet azonnal a hid ala. Ha ez most eloszor fordult elo, add meg az eselyt, mar ezt eldontotted es szereted, o is visszamenne. Probaljatok megmenteni, de ha lesz ujabb kilenges, akarmilyen pici is, azonnal lapat. Ezt tudasd a ferjeddel. Ne a masikkal foglalkozz, mert az egy masik kapcsolat es az az ember is most nagyon orlodhet, de o nem fogja az eleteteket rendbe tenni, azt nektek, kettotoknek kell. Szoval en a ferjedre hallgatnek, aztan repul, ha megteszi megegyszer. Fontos, hogy csak 1 eselyt adj, ne tobbet, mert ha ezzel is visszael, ujra es ujra meg fogja tenni, hisz tudja, hogy visszafogadod.
2010. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ja, amugy a no milyen mocskolodo emaileket irt, mikor o a csalfa??? Nem semmi bor van a kepen.
2010. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Megmondom tömören,én azonnal kirúgnám!Aki egyszer megtette,megteszi máskor is,nincs értelme megbocsátani,pláne kérés nélkül!Ha az én párom tenne ilyet,legfeljebb papucsnak tartanám meg.
2010. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Küldd el. (ha hajlandó elmenni) Aztán csak várj, "mint a bölcs szerelmes, aki tudja, hogy úgyis visszatérnek hozzá." (Müller Péter) De ne függjön ettől a boldogságod. Építsd ki az önállóságodat, és találd meg a boldogságodat függetlenül magadnak. És legyél boldog. Aztán vagy visszajön, vagy nem. Ne csüngj rajta. Ésd kerüld a gyűlölködést. A magad lelkének ártasz, ha gyűlölködsz. Az jó, ha nem olvasod a levelezzésüket, de ne gyűlölködj. Tudod: "még ellenségeiteket is szeressétek" (Jézus). Bízzál benne, hogy az idő megoldja.
2010. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Bizalom nélkül megette a fene az egészet!!!!
2010. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Én törölném magam az ilyen oldalakról, hogy lássák, nem érdekel az egész.

A megbocsátás viszont más tészta. Megbocsátani meg lehet és kell is, mert a harag téged öl meg. Ilyet elfelejteni viszont szerintem nem lehet.

2010. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Talán nem ártana azon is elgondolkodnod,hogy TE mit szúrtál el a házasságotokban? Nem elég,ha jó háziasszony egy feleség,ez csak külsőség. Oda kell figyelni egymásra,beszélgetni a dolgokról,elviselni egymás hibáit, megbízni a másikban,tördőni vele,ha gondjai vannak, akkor nem lép félre egyik fél sem !
2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó 9.15-ös, hogy te milyen okos vagy és bölcs!Bárcsak ilyen egyszerű lenne az egész.De nem az.Az én férjem akkor készült engem megcsalni(ráadásul a legjobbnak hitt barátnőmmel)amikor én éppen a pár hónapos babánkkal babáztam otthon.A gyerekek, a háztartás mellett még én segítettem neki a munkájában, mert odafigyeltem rá.Ő már kevésbé figyelt oda rám, rohadtul nem törődött velem, mert sokkal érdekesebb volt az "új hús"aki tálcán kínálta magát és minden nap házhoz jött.És én ezt észrevettem.Végül nem került sor megcsalásra állítólag még egy csók sem volt, csupán egy mondat hangzott el és egy kézfogás történt.De én ezt vagy elhiszem, vagy nem.A kétely örökre megmaradt bennem.Végül az nyitotta fel a férjem szemét, hogy nem egy olyan nőre vágyik, aki 3 gyerek mellett(2 apától)van ideje esthosszakat udvarolgatni nős családos férfiaknak, miközben odahaza térdig gázolsz náluk a mosatlan ruhában, főtt kaját nagyon ritkán ettek a gyerekei, a mosdón ott figyelt a g..is bugyi és ő folyamatosan szapulta az élettársát, hogy mekkora O,
2010. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!