Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom egyik...

Megtetszett a párom egyik kollégája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom kamionos és pár hónapja itt volt az egyik barátja és az egyik kollégája akit nem ismer olyan jól de azért jóba vannak. Hétvégén megint itt voltak sokáig. De az a pasi nagyon humoros és vidám volt. A kisugárzása is nagyon jó volt. A párom mostanában csak rohan mindenhová, alig van ideje bármire és ez már zavar. Ha lenne lehetősége itthon lenni akkor azt nézi, hogy pénzkiesés. Azt a pasit meg nem is érdekli, ő jól tudja magát érezni. Amikor először itt volt valaki azt mondta, hogy mindenki azzal a kezével eszik amelyikkel kitörli. Elkezd tök komoly fejet vágni és gyorsan átrakja a másik kezébe a kaját és azóta is úgy eszik :D vagyis akárhányszor láttam enni mindig úgy evett. Meg mondjuk a Vizslánktól is félt. Nem mert hozzányúlni és olyan volt mint egy óvodás. Meg nem tudom. Van benne valami. Azt hiszem megtetszett...:S

Szerintetek mit csináljak?

26/N


2010. szept. 27. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy nem allnak rosszul anyagilag, ha az a szerencsetlen dolgozik mint az allat. Lehet a srac gyereket, csaladod akar, azert gurizik.
2010. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ugrott be először, hogy ő már komolyan tervez és családként tekint rád, szeretné megalapozni veled a jövőt, te meg még a pasizós korszakodban vagy akármennyire is felnőttél már bőven.
2010. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom de nem veszem annyira komolyan mint ő. Amúgy a múltkor szóba hoztam a babát de ő azt mondta, hogy ő nem akar és szerinte később se.
2010. szept. 27. 22:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem szereted már a párodat,ha valaki kifelé néz a kapcsoltaból és észre vesz más pasikat az a kapcsolat veszett fejsze nyele annak vége,ne csald meg,mond kihogy vége utána pedig lépj a másik felé...sokszor különböző tipusu emberek nyüglődnek igy évekig csalva a másikat ahelyett h gerincesen kimondanák h vége és tovább lépnéneknem kell aszar kapcsoatban ülni és várni h jöjjön egy jobb mert ugyis jönni fog,ergo kikell mondani h nem megy tovább,párod már zavar téged ,te élvezni akarod még életet ő már megállapodna,úgysem lenne hosszú jövötök igy,legfejlebb két gyerek után borulna a bili,inkább most hagyd ott hagy legyen ő is boldog mással,veled nem lesz az,mert előbb utobb érezni fogja hogy számodra ő csak teher kolonc,amitől te mgeszabadulnál már,ezért is tetszhetett meg más,mert nem vagy boldog,nem vagy szerelmes csak megszokás,látszat az egész,a boldog szerelmes nő nem néz félre sose...
2010. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Főleg ha nem akar gyereket tőled sztem itt ez a fő gond.Hogy miért valószinű érzi amit te is h nem megy tovább...Beszélni kéne,ha meg nem sikerül akkor már régen vége az egésznek.
2010. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni. Egyhamar úgyse jönnék össze senkivel. Meg amúgy is jóba vannak...akkor csak elrontanám a kapcsolatukat. Nem tudom.
2010. szept. 27. 22:24
 17/22 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok vele...
2010. szept. 27. 22:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nem olvastam el a vláaszokat, de nekem az jön le ebből a szövegből, hogy kiszerettél a párodból, úgy pedig nincs értelme együtt lenni. Aki szerelmes, az nem kacsingat más felé, nem csak azért, mert megalázó, hanem mert nem is igényli. Te nem kapsz meg mindent a párodtól, amire szükséged van, azért tetszett meg neked ez a másik pasi. Ez nem bűn, de ha tisztességes akarsz lenni, akkor először szakíts a pároddal, aztán kezdj el pasizni!
2010. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyelj vele ne csald meg ne tedd tönkre a kapcsolatukat,amúgy meg ha nem vele, x-el vagy y onnal előbb utobb félre mész tapassztalat sajnos az elhanyagolt boldogtalan nő a sarki hentessel is elmegy ha onnan kapja meg amit a párjától,nem.
2010. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te tenyleg 26 eves vagy? Irasod alapjan 16-nak neznelek...az a lenyeg, hogy ne bantsd meg azzal a parod, hogy ugy vagy vele, hogy nem szereted, de arra se alapozz, hogy ezzel a ferfival biztosan minden sikerul, hisz csak poen alapon tetszett meg, ez pedig nem eleg egy tartos kapcsolathoz.
2010. szept. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!