Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom egyik...

Megtetszett a párom egyik kollégája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom kamionos és pár hónapja itt volt az egyik barátja és az egyik kollégája akit nem ismer olyan jól de azért jóba vannak. Hétvégén megint itt voltak sokáig. De az a pasi nagyon humoros és vidám volt. A kisugárzása is nagyon jó volt. A párom mostanában csak rohan mindenhová, alig van ideje bármire és ez már zavar. Ha lenne lehetősége itthon lenni akkor azt nézi, hogy pénzkiesés. Azt a pasit meg nem is érdekli, ő jól tudja magát érezni. Amikor először itt volt valaki azt mondta, hogy mindenki azzal a kezével eszik amelyikkel kitörli. Elkezd tök komoly fejet vágni és gyorsan átrakja a másik kezébe a kaját és azóta is úgy eszik :D vagyis akárhányszor láttam enni mindig úgy evett. Meg mondjuk a Vizslánktól is félt. Nem mert hozzányúlni és olyan volt mint egy óvodás. Meg nem tudom. Van benne valami. Azt hiszem megtetszett...:S

Szerintetek mit csináljak?

26/N


2010. szept. 27. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szakíts a pároddal, nem szereted őt. Nekem ebből az jön le, hogy ő komoly férfi, te pedig még nem vágysz komoly dolgokra.
2010. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha bajod van a pároddal akkor előbb azt tisztázd !!

Ez így nem tisztességes h másfelé kacsingatsz.

Ha szakítani akarsz a pároddal tedd azt és utána pasizz be.

Ezért mondják a nőkre h "qrva" és sajnos joggal.

40/nő

2010. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja..hagyd ott. Gyere ossze ezzel a nocsabasszal, aztan majd jol atb@ssza a fejedet, aztan majd ott sirsz, ahol senki se lat! hajra!! :-)
2010. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

A te párod egy komoly ember lehet, aki szeretne mindent megteremteni nektek. Persze lehet hogy túlzásba viszi, és elfelejt néha lazítani. De talán te is rá tudnád vezetni hogy néha kell az is. De nekem inkább kellene ilyen pasi, mint olyan akit nem érdekel a munka, a pénz..

A másik pasi meg elég komolytalannak tűnik, én csak 21éves vagyok, de teljesen rosszul vagyok a túl gyerekes pasiktól. Persze ha úgy érzed hogy neked inkább ő kell, és már nem szereted a párodat, akkor nem érdemes "szenvedni"mellette.

2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Minek kellett megházasodnod, ha 1-2 év után elcsábítanak 2 délután alatt?

Nem gondolod komolyan az élet eme részét. Nemhogy a családod 'javításán' munkálkodnál, ehelyett más pasikon elmélkedsz, és ennyivel elintézed a FÉRJED: "ez már zavar".


Szép.

2010. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem írta mióta vannak együtt, sem azt hogy a férje.
2010. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél meggonolatlan.

Felejtsd el a másik pasit.

Ráadásul a kutyádat sem szereti.

Egy ilyen pasi nem sokáig maradna melleted. A párod pedig csak a javatokat akarja azért dolgozik mint a gép.

2010. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy össze akarok jönni vele. Csak a párom nem tud lazítani. Ő mindig a pénzt nézi és soha nem csinálunk semmit. Régebben nem volt ennyire komoly. Nem azt mondom, hogy nem érdekli a másikat a pénz csak ő tud lazítani és nem azt nézi, hogy pénzkiesés. Nem állunk olyan rosszul anyagilag tehát nem lenne muszáj menni neki akkor is amikor itthon lehetne. Már kezdem unni hogy szinte soha nem beszélünk meg semmit.

Amúgy nem vagyunk házasok csak együtt élünk 3 éve és 5 éve vagyunk együtt.

2010. szept. 27. 22:12
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
hallgass az érzéseidre.
2010. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell leugatni. Én sem bírnám egy ilyen komoly pasi mellett, főleg hogy nem is beszélnek meg dolgokat. Ha nem álltok olyan rosszul anyagilag szerintem is jobb lenne ha otthon maradna és kikapcsolódna. De ha ezen nem tudsz segíteni szerintem is menj az érzéseid után.
2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!