Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon buta voltam? Hogy...

Nagyon buta voltam? Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

A barátom holnap megy a haverjaival mecsre éjjel indulnak és majd csütörtökön jönnek haza. Én is mehetem volna velük de, már nincsen sok szabim és nem enged el a fönököm. De az a helyzett a barátom mondta hogy egy lány mellett fog ülni mert megkérte többen mennek egy buszal haverok és ő pont csaj mellett fog ülni nagyon kiakadtam sirtam is és ő mondta ilyen hülyeség miatt ne bögjek de, így mondta ami baromi rosszul esett nekem. hogy ne bögj már...

Egy fél éve költöztünk be az új házunkba és nyáron lesz az esküvőnk majd.én próbálok mindent megtenni, hogy jo legyen minden. Rendesen kitakaritok főzők mindennap mindig rend van nálunk az anyosom mindig meg is dicsér hogy milyen jó felesége lesz a fiának és mennyire örül neki és szerintem ez igen ritka. A haverjai is mindig mondják neki milyen jó barátnője van meg ő is mondja hogy mennyire imád mindig meg szeret én mégis attól félek hogy megfog csalni vagy van köztük valami avval a lánnyal. ma ugy kiborultam egész nap ez járt a fejembe hogy megcsal és mire haza jött ettem a tök magot és szortam a földre peddig soha nem csináltam ilyet és neki estem biztos megcsal meg ilyenek. És mondta hogy ez a baj velem hogy nem bizok benne meg ilyenek. jol össze is vesztünk. Szerintettek mit csináljak? Nem akarom hogy haragudjon rám.Most elment haverjához kocsit szerelni. Segítsettek légyszi...


2010. szept. 27. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz ilyen esetben tanácsot adni. Én is nagyon féltékeny típus vagyok és voltam már hasonló cipőben is. Az biztos, hogyha sokat piszkálod azzal, hogy megcsal, előbb-utóbb megelégeli és kvázi, hogy neked legyen igazad meg is teszi. Bízz meg benne, mindaddig amíg be nem bizonyosodik, hogy érdemtelen rá. Viszont, ha vele szeretnéd összekötni az életed és vele leélni azt, akkor mutasd meg neki, hogy megbízol benne. Most biztos kibeszéli magából a haverral a történteket és nyugodtabban tér haza hozzád. Beszélj vele őszintén, ha hazaér. Mondd el, hogy mik foglalkoztatják a gondolataidat és add meg a bizalmat! Magadnak ártasz csak a felesleges féltékenységgel! Elég akkor ezen agyalni, ha már történik valami.
2010. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, talán nem kellett volna így kiborulnod, de én is megértelek mert én is nagyon féltékeny tipus vagyok.

De a párod így is elmondta, hogy a csaj ott ül majd mellette, akkor minek mondta volna-e el ha titkolni valója lenne?

Ha vissza jön, beszéljétek meg, mond meg neki hogy sajnálod hogy ilyen voltál, csak nem szeretnéd elveszteni mert nagyon szereted. :)

És aztán meg verd ki ezt a butaságot a fejedből és bízz benne. :) Amíg nincs bizonyítható ok, nem szabad támadni. :S

2010. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!CSak sajna egyre jobban kezdem azt hinni hogy tényleg megcsal már nem birom.Már régen elment itthonról de, még nincs itthon peddig sütöttem a kedvenc sütijét is gyorsan és itt ülök mint egy hülye mert, az is vagyok!Hivogattom egyfolytába de, ki van kapcsolva a haverját meg nem akarom felhívni túl ciki lenne mindenféle szempontból ugyérzem begolyozok ...:(
2010. szept. 27. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:

22:31-es vagyok

Na mi történt? Kibékültetek? :)

2010. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia!Igen de, halálra agódtam magam már teljesen kivoltam miután irtam ide haza ért kb 10 percre elmesélt mindent hogy autót szereltek dumáltak meg mindent megnyugodtam hála isten a teloja meg lemerült ha néha nem érem el teljesen kiakadok már.:S Ezen tudom változtatnom kell.Sajnos borzasztóan féltékeny típus vagyok de, ő is ilyen fordított esetbe. Holnap leszek szabadnapos ő meg most éjjel megy ugyhogy kitaláltam, hogy takarítok igaz mindig ilyenkor szoktam meg bevásárolok este meg bnőmmel csajos estét tartunk és itt is alszik nálam. Igy talán sikerül lefoglalnom magam egy kicsit és nem mindig arra gondolok, hogy bizti, hogy megcsal.. Remélem sikerülni fog nem állandóan idegeskednem:)
2010. szept. 28. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig előző vagyok :)

Na örülök, hogy kibékültetek és minden oké. :)

Hidd el, nem éri meg ilyen miatt elrontani a kapcsolatot.

A takarítás,vásárlás, csajos este tökéletes ötlet, a párodnak is kell néha egy kis szabadság és ez neked is jár. :)

Előző kapcsolatom sajnos én tettem tönkre, mert soha nem engedtem bulizni meg sehova a barátom és mint a végén kiderült direkt emiatt hazudott már nekem, mert hogy elvileg én mindenen csak hisztiztem és nem lehetett velem beszélni. :S Nagyon fájt hogy elvesztettem, de sokat tanultam belőle :)

2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is sajnos ilyen vagyok ha, legénybucsúba megy már mindig pánikolok meg bulizni igaz ritkán jár el nélkülem de, olyanokon tudok féltékeny lenni hogy más kiröhög. De, mindig elmondja ezt nem szereti bennem hogy állandóan féltékeny vagyok de, sajnos nekem ez az első ilyen komoly kapcsolatom az előző mind fél év vagy kevesebb volt ő a 3. barátom. De ennyire soha nem voltam szerelmes nagyon félek hogy az örületbe kergettem. De, probálok rajta változtatni nagyon mindig megfogadom néha elszámolok magamba 10ig mire megszólalok néha ki is röhög ha mondja pl multkor mondta haverjának lesz a szülinapja de, én pont meloztam meg csak srácok voltak meg kevés csaj és nem mentem de, igaz ő se volt sokáig akkor is mondtam inkább elszámolok 10 ig és rajtam röhögött mennyire féltékeny vagyok de, közbe meg ha komolyan dumálunk elmondja hogy evvel tönkre tehetem a kapcsolatunkat ha mindenen féltékenykedek de, erősen probálok rajta változtatni.

De 23 leszek ez még sikerülni fog szerinted?

2010. szept. 28. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig előző vagyok :D

Hát sikerülni fog, csak akarnod kell !!!

Az a lényeg, hogy lásd be hogy ezzel elveszítheted és ezt kerüld el!

Amint említettem az én volt barátommal is ez volt, hogy mindig féltékenykedtem és emiatt rengeteget veszekedtünk, voltak kisebb-nagyobb szakitásaink is de aztán mindig visszataláltunk egymáshoz, így nem hittem hogy igazából vége lehet.

És mikor tök békésnek éreztem a kapcsolatunkat egyszer csak azzal fogadott hogy " Sokat gondolkozott és jobb lesz ha vége" ..... nem vettem komolyan hogy meg kéne változnom :S és ez lett .... illetve a végére már változtam, csak addigra annyira felhalmozódott benne az azelőtti hisztieim hogy szakított velem :S

Ezért mondom, hogy mindenképp próbálj változtatni :S tudom, hogy izonyú nehéz, mert bármerre megy görcsbe van a gyomrod, de gondolj arra hogy szeretitek egymást és nem lehet semmi gond. :)

2010. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!