Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jómódú családokban mennyire...

A jómódú családokban mennyire jellemző, hogy az anya elhagyja a gyerekeit, férjét/párját?

Figyelt kérdés
Több olyan esetet láttam, ahol az anya elhagyta a családját, de mindegyikük küzdött anyagi problémákkal is.
2022. okt. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Megesik ugyanott is, ugyanugy emberek.
2022. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A biológiai apám anyja ezt csinálta, ennek örömére a drága apuci is folytatta ezt a hagyományt.
2022. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
(2. vagyok: semmilyen anyagi probléma nem volt)
2022. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Általában a férfi lép ki előbb, nálunk legalábbi 15 elvált ül a környező irodában és 14 esetben a férfi lépett félre majd le. Diplomás, jómódúnak mondott környezet. Apukák ált. vállalkozók vagy középvezetők. Az 1 apukát viszont nagyon sajnálom, mert évek óta küzd a gyerekeiért.
2022. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsó jól írja általában a nagyon jómódú férfiakra jellemző hogy félrelépnek, elérik a teljes anyagi biztonságot, utána újabb lehetőségek nyilnak meg elöttük és az idösödő feleség egy fiatal lányra lecserélik, mármint kiderül hogy van egy fiatal szerető, ezt a feleség nem türi így válás a vége. Vállalkozók, orvosok stb
2022. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
9 éves koromban lépett le az anyám mondván neki fontosabb a karrierje mint a családja . 10 éves koromban láttam utoljára azóta sem keresett sőt . Anyai nagyszüleim születésem óta gyűlölnek , nekem apukámon kívül nem maradt senkim .
2022. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
II. Erzsébet is veszekedett a gyerekeivel.
2022. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!