Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudom megoldani?

Ezt hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk (albérlet), viszont ez a lakás amibe jöttünk 2 szobás és egybe vagyok a tesómmal.

Nem gonosz gyerek egyébként de egész éjjel vergődik,rúgdalja a falat, horkol, köhécsel, van amikor telefonozik és nem tudok tőle aludni. 3 hete lakunk itt de azóta már rengetegszer aludtam a mamámnál mert 4-5 óránál többet nemtudok a hugom mellett aludni. Jelenleg iskolába járok és szeretném elvégezni, de ez így nagyon nehéz. Reggelente fáj a fejem és nemtudok a suliba figyelni rendesen. Viszont az se megoldás hogy állandóan mamámnál alszok. Neki is kell a szabad tér.

Mi a megoldás erre? Valaki járt hasonló helyzetben? A válaszokat köszönöm. 19/f hugom 10.



2022. okt. 9. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A pénz miatt költöztetek kétszobásba? Lehet, hogy lenne ugyanekkora alapterületű 3 szobás? A szüleidnek már mondtad?
2022. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen a pénz miatt. Nem találtunk mást elérhető áron. Igen mondtam, de vállat vontak, hogy ez van.
2022. okt. 9. 09:13
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Füldugó és szemtakaro. Nyilván nem azért kellett költözni, mert ez jobb, hanem mert muszáj volt.
2022. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előző lakást eladták. Köszönöm a választ, holnap elmegyek és keresek valahol a városban mind2-őt. Füldugóból milyem típusút vegyek? Sose használtam még.
2022. okt. 9. 09:21
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
En a zselesre szavazok. Szepen alkalmaszkodik a hallojarathoz, nem nyom, nem szorit. A szuleid azert annyit igazan megtehetnenek, hogy megtiltjak neki az ejjeli telefonozast (amugy sem egeszseges), illletve az agyat is el lehetne mozditani a faltol.
2022. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
59%

Van az a puha, egyszerhasználatos (amúgy simán lehet többször használni), az nem nyom. Létezik olyan, ami kiáll a füledből, hogy könnyű legyen kiszedni, na, az nyomni fog. Meg van, amit direkt a füledre készítenek, az drága, de az tökéletes. A hátránya, hogy az nagyon szigetel, nem hallod majd az ébresztőt sem.

Kezdd a puhával, az olcsó és szerintem jó lesz.

2022. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a fuldugot felejtsd el. Siman be fog tole gyulladni elobb-utobb, reggelente durva fulfajasod lesz.
2022. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:
53%
Én szoktam néha használni, semmi gondom nincs belőle soha.
2022. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávon sajnos a fuldugo nem jó, viszont a dmben lehet kapni rózsaszín szinűt, ami úgy néz ki, mint egy vitamintabletta, csak az egyik alja le van csapva egyenesre, a másik pedig kerek. Én le szoktam vágni kb a felét az egyenes végéből, és akkor pont úgy illeszkedik, hogy nem lóg ki, de nem is nyom, de ki is tudom szedni. 1000-2000 ft körül van, 10 pár van benne azt hiszem. Ha kimosod, 6-7 napig tudod használni.
2022. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Költözz mamádhoz ha emgengedi.
2022. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!