Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják h otthon szívese...

Miért mondják h otthon szívesen látnak?

Figyelt kérdés

Mindig mondják h otthon szívesen látnak meg h ha valami baj van akkor is. Hát szerintem ez nem így van. 1 évet ültem és amikor kijöttem még csak hozzám se szóltak. Tudtam h ez lesz ezért nem is mentem hozzájuk hanem az egyik haveromnál voltam pár hétig. Most egy tök szar házba lakok 2 másik haverommal és együtt gyűjtünk. Tudom h megérdemlem ezt de hát ez van. Az a legszarabb h szerintem ilyenkor lenne szüksége az embernek a családjára amikor nem beszél vele szinte senki. A házat leszarom mert nekem nem kell. Azt a 2 haveromat és engem se látnak szívesen sehol. Akkor miért mondják?

27/F


2010. szept. 26. 19:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen kívül nem csináltam semmit. Nem hazudok próbálj meg feleslegesen lopni és rájössz. Ők is ültek és ott haverkodtunk össze. Amúgy itt nem ismernek minket és nincs ránk írva h ültünk. Azt meg nem mondtam h szégyelljék magukat csak most jobban esett volna ha nem szedik le a fejemet.
2010. szept. 27. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Kepmutato az egesz vilag, MINDENKI!
2010. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem próbáld meg figyelmen kívül hagyni a családod, tudom, hogy ez durván hangzik. Bizonyítsd be MAGADNAK, hogy több vagy, mint amit ők látnak belőled. Építsd fel az életed, és ne azzal foglalkozz, hogy ők miért ilyenek, meg miért olyanok, meg hogy miért nem csinálják ezt, meg azt. Van ezen a téren tapasztalatom, hidd el tudom mit beszélek.

Hajrá!

2010. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!