Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják h otthon szívese...

Miért mondják h otthon szívesen látnak?

Figyelt kérdés

Mindig mondják h otthon szívesen látnak meg h ha valami baj van akkor is. Hát szerintem ez nem így van. 1 évet ültem és amikor kijöttem még csak hozzám se szóltak. Tudtam h ez lesz ezért nem is mentem hozzájuk hanem az egyik haveromnál voltam pár hétig. Most egy tök szar házba lakok 2 másik haverommal és együtt gyűjtünk. Tudom h megérdemlem ezt de hát ez van. Az a legszarabb h szerintem ilyenkor lenne szüksége az embernek a családjára amikor nem beszél vele szinte senki. A házat leszarom mert nekem nem kell. Azt a 2 haveromat és engem se látnak szívesen sehol. Akkor miért mondják?

27/F


2010. szept. 26. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
A lekiismeretük megnyugtatásáért hogy ők a tökéletes szülök.
2010. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Talán megpróbálhatnád még egyszer rendbe hozni a kapcsolatodat velük.
2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ miért ültél meg ha tényleg meg változt

ál dolgozol stb akk sztem én megbocsátanék

2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért ültél? Lényeges volna tudni...
2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést így ahogy van fel kellene tenni nekik is.

Kb az jutott eszembe erről, mikor meghalt édesanyám, a temetőben odajött a sok álszent rokon, "barát", hogy "ha bármire segítséged van csak szólj"

Nos az elmúlt 5 évben talán egyszer szerettem volna élni ezzel a lehetőséggel (amikor egy hétre el kellett utaznom, kértem több szomszédot is, h ürítsék már a postaládámat, legyenek szívesek, ne lássák, h nem vagyok otthon-ugye akkor már egyedül éltem-,nos mire hazamentem a lakás totál kipakolva, még a szögeket is elvitték...)


De adni kell ugye a látszatra az ilyen semmitmondó szövegekkel....

2010. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elírtam: bármire segítsége van, ez értelmetlen :)

"bármire szükséged van" akart lenni :)))

2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy most ebben a helyzetben vagy..

Idővel biztosan megbékélnek.

Bizonyíts feléjük.

Olyan biztosan nem leszel, amilyennek téged szeretnének látni, mert tökéletes ember nem létezik.

2010. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lopás. De amúgy én adtam fel magam. Nem is tudom miért csináltam na de már mindegy. Nem egyszerre szabadultunk de azóta dolgozok én is. De hogy próbáljak meg kibékülni velük? Apám meg is ölne ha oda mennék
2010. szept. 26. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem a börtön miatt.Valami más van a háttérben,ha a szüleid elfordultak tőled.Ok nélkül nem tennék.Bántottad őket,de az is lehet hogy egyszerűen egy gazember vagy.
2010. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy évért komolyan kell teljesíteni. És hogy nem tudod, miért loptál? Még most is hazudsz. A két haverod is börtönbéli. Gondolom, amerre mentek, mindenki fogja a zsebét. És még ők szégyelljék magukat?
2010. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!