Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi esemény alól való...

Családi esemény alól való kibúvásként milyen balesetet használnátok kifogásként?

Figyelt kérdés

Valami olyan kellene, ami miatt érthető, hogy egy ideig nem megyek sehová, de nem olyan komoly, hogy kórházba kelljen mennem. Egy kar pl mitől törhet el? (Az esésen kívül?)

A mostohaszülőm születésnapi buliján nem szeretnék részt venni.


2022. szept. 21. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Minek jatszmazni? Nem mesz es kesz, mert nem akarsz elmenni.

Mitol felsz? Miert nem mered ezt megmondani?

Szedd ossze magad, nem lehet mindig olcso kifogasokkal elfutni a feladatok elol.

2022. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha a karod eltörik, a lábad jó, szóval ezt hanyagold.


Amúgy simán nem mennék el. Ha meg nagyon akar valaki valamit kitalálni helyettem, akkor hasmenésem van, elütött egy lovaskocsi, elraboltak az űrlények, sok a tanulnivaló, hétfőn dolgozat.

2022. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

"de nem olyan komoly, hogy kórházba kelljen mennem. Egy kar pl mitől törhet el?"

. Gondolom, neked még nem törött el a karod. A gipszet nem a háziorvos teszi rá.


Nem is értelek: egy influenzást, hasmenést, gyomorrontás be tudsz kamuzni, és ráadásul - ellentétben egy kartöréssel - hetek múlva semmi nem látszik belőle.

Nem tudom, kamuzol vagy unatkozol...

2022. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Én évvekkel ezelőtt kificamítottam a bokámat. Ha nem akarok menni valahova, akkor azt mondom, hogy rosszul léptem és most fáj.
2022. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyet. Ha nem akarok menni, akkor nem megyek.
2022. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Milyen könnyű a fotelból ítélkezni...


Mindegy, ti nem ismeritek a családot.

2022. szept. 21. 21:05
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

F*sós-hányós vírus.

De egyetértek a többiekkel, simán csak azt mondanám, hogy nincs kedvem/nem érek rá. Dolgozok, tanulok, barátokkal megyek ide, párommal megyek oda, stb. 30 évig azért mégsem akarja azt kamuzni az ember, hogy most épp rosszul van (mindig ugyanakkor az évben).

2022. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál jó ötleteket. Kamuzz be egy gyomorrontást, hasmenést, náthát.
2022. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább a bokaficam. Azzal nem csinálnak semmit, de nem terhelheted. Csak emlékezz rá fél év múlva is, hogy volt neked olyanod és járni sem bírtál.
2022. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos balesetben tragikus hirtelenséggel elhúnytál.
2022. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!