Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza? Szóval ránézés...

Neki van igaza? Szóval ránézésre gyereknek nézzek ki, majd nem húsz évesen?

Figyelt kérdés

Szóval nagymamám kérte, hogy gyújtsam meg a tűzhelyt. Féltem, hogy megég a kezem. Tűzhely mellett ott volt gyufa, aztán elő vettem a fiókból a hosszabb szárút, pont azért, mert féltem.


Nagymamám erre mintha kiakadt volna. És Ő gyűjtotta meg a tűzhelyt. Mondta, hogy nem tudom gyufával meggyűjtani a tűzhelyt.

Azt is, hogy addig még nem leszek felnőtt, amig meg nem gyűjtom a tűzhelyt. Pedig megakartam gyújtani, mint följebb írtam.


Azt mondta, hogy addig nem lesz párom. Mert Rám néznek a fiúk, és ezt látják rajtam.



2022. szept. 20. 12:35
1 2
 11/14 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igen, neki is igaza van, meg neked is. Ha óvatos vagy.

Mert megteheted, hogy hosszú gyufát használj, ha nincs épp kéznèl gázgyújtó.


Neki azért van igaza, mert ő még más világban nevelkedett, mint te. Nála még ez is szempont volt... a párvàladztásnàl. Egyik fokmérője annak, hogy "eladö képes-e" a lány. Kb. így mondták. És hát csak annyi történt, hogy a nagyi felett eljárt az idő. Csakbő ezt nem konstatàlta. Egyszerűen kèptelen a korral együtt haladni. Mert már nem 20 éves... de nem is 40, gondolom.


Sebaj... ezt kell tudomásul venned, s rá se ránts, ha ilyeneket mond. Egyik füleden be, a másikon ki.


Az élet az gyufával, de gyufa nèlkül is szèp és izgalmas, ha azzá tesszük magunknak.

Baromira nem szempont ma már, ha fèlted az ujjacskádat, avagy a köröm felszínèt, lakkját.


Az viszont lehet szempont, hogy fèlni semmitől se félj. Ami nem azt jelenti, hogy minden marhaságba belemenj, ha hívnak, vagy kergetnek.

Csak annyit jelent... hogy ne legyenek előítèletes kènyszerkèpzeteid... hogy mi-minden és mennyire nagyon veszélyes ebben az ...életben.


Igen... semmi se veszèlytelen. Még egy jól induló házasság sem az. De... a veszélyek és kihívások pont azért vannak, hogy erősödjünk, megedződjünk àltala.


Az ERŐ legyen veled.

2022. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen engem azzal fárasztottak, hogy bezzeg ennyi idősen már a krumplit kapálták, én meg csak néztem, hogy a belváros szívében, hol kapáljak.😊
2022. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Feltételezem, hogy a gyufa-ügy csak egy "csepp volt a pohárban", tehát valószínűleg úgy általában viselkedsz gyerekesen, s ezt most ennek kapcsán mondta ki nagymamád. Egyébként a fenti eset miatti nyafogásod, és a helyesírási hibáid sem egy érett nő benyomását keltik.
2022. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Yoda m. ***** válasza:
100%

Majdnem(!) minden fiú (korosztályod-

beli)... aki csak rád néz, azt lát rajtad, amit csak látni akar.


Lesz... aki a melleidet látja meg, esetleg a formás fenekedet, vagy együtt e kettőt 😉... és akkor azt látja meg. Elsőre.

De... lehet, hogy mindezt figyelme kívül, vagy hátra hagyva... egy kedves lányt, egy barátnőt és társalkodó partnert, mitőbb egy életre-való-társat lát meg benned, kicsit később... az az ifjú titán.


De... nem hiszem, hogy lesz olyan fiú, aki pont azt látja meg rajtad, hogy te rövid gyufával nem mersz tüzet gyújtani és hát ez milyen gáz mán...

Ha ilyen fiúval találkoznál, csak javasolni tudom, hogy menekülj onnan. És keresd azt az fiút, aki majd meggyújtja helyetted, neked azt a tüzet, akár sparhelt, akár gyertya legyen egy terített asztalon, akár a szíved is legyen a gyújtás tárgya.😌


Az ERŐ legyen veled!

2022. szept. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!