Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza? Szóval ránézés...

Neki van igaza? Szóval ránézésre gyereknek nézzek ki, majd nem húsz évesen?

Figyelt kérdés

Szóval nagymamám kérte, hogy gyújtsam meg a tűzhelyt. Féltem, hogy megég a kezem. Tűzhely mellett ott volt gyufa, aztán elő vettem a fiókból a hosszabb szárút, pont azért, mert féltem.


Nagymamám erre mintha kiakadt volna. És Ő gyűjtotta meg a tűzhelyt. Mondta, hogy nem tudom gyufával meggyűjtani a tűzhelyt.

Azt is, hogy addig még nem leszek felnőtt, amig meg nem gyűjtom a tűzhelyt. Pedig megakartam gyújtani, mint följebb írtam.


Azt mondta, hogy addig nem lesz párom. Mert Rám néznek a fiúk, és ezt látják rajtam.



2022. szept. 20. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is utálom rövid gyufával begyújtani, nem ezen múlik majd a párkeresés. Pláne, hogy már a legtöbb tűzhely begyújtásához nem kell gyufa.

Nekünk a technika tanárunk tolta ezt (mi főztünk ott). Általában ketten gyújtottuk meg, egyiknél gyufa, másik pedig csavarta és nyomta a szabályozót. Mi emellett megkaptuk, hogy otthon, hogyan gyújtjuk be. Legtöbben mondtuk neki, hogy hát otthon már elektromos szikrával gyújtunk és nincs gyufás bohóckodás. ;)

Jelenleg már indukciós főzőlapom van, szóval még egyszerűbb az élet.

2022. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

"Szóval ránézésre gyereknek nézzek ki, majd nem húsz évesen?"

Kutya legyek, ha értem a kérdést...

2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Rád néznek a fiúk, és azt látják, hogy nem gyújtod be a gázt rövid gyufával? Hát lehet, hogy gáznak számít, én semmilyennel nem gyújtom be, gázgyújtót használok. Kissé paranoiásan félek tőle, hogy megégek, és ha megtörténik, fülsértően tudok nyivákolni. Fröcsögő dolgokat is érdekesen sütök, de megoldom. Mégis elkeltem. Ez legyen a legnagyobb probléma valakivel.

Mondd neki ilyenkor, hogy jó sok feleség nem tud főzni sem, és nem halnak éhen.

2022. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
88%

Hagyd rá, ő még valószínűleg leragadt ott, ahol a nők rendeltetése a háziasszonyság és a kelendőség fokmérője a főzni vagy takarítani tudás. Engedd el, mondd azt, hogy sok napjainkban felnőtt még gáztűzhelyet se feltétlenül látott, mégis van férjük.

Mellesleg valamennyire átérzem, nekünk az albiban egy régebbi gáztűzhely van és az egyik gázrózsánál többször jártam úgy, hogy mire hajlandó volt meggyulladni, az ujjamra égett a gyufa, a másik meg olyan hirtelen gyullad meg, hogy már leégett egyszer a körmöm tőle. Anyáméknál mikor még kistini voltam és sütöttem a rántott húst, volt épp nálunk egy nagyanyám korabeli rokon, na az csinált olyat, hogy amikor beraktam a húst és arrébb álltam, hogy ne csapódjon rám az olaj, visszatolt és közölte, hogy meg kell szokni, egy kis égés nem árt, aki nem ég meg, az nem is lesz jó háziasszony! Nagy megrökönyödésére közöltem, hogy nem a háziasszony lét az életcélom, másrészt aki direkt összeégeti magát az lehet hogy jó háziasszony de nagyon buta ember, ezen aztán vagy egy évig pörgött :D

2022. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, manapság a tűzhelyek amúgyis begyújtják magukat.
2022. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudtam hogy van ahol ezzel mérik hogy ki mikor elsz felnőtt, de amugy szerintem kutya nem nézegeti hogy mivel gyujtod be, mármint mamádon kívül.
2022. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a maminak hogy már létezik villany tűzhely.
2022. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amint meglátlak látni fogom rajtad, hogy nem merted meggyújtani a tűzhelyet, ilyen nő senkinek nem kell :( Természetesen mindenki látni fogja amikor már meg fogod tudni gyújtani.
2022. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

En szerintem itt nem a tuzhely volt a fo indok, gondolom nem ez az elso dolog, amit elbenazol/nem tudsz megcsinalni 20 evesen, aztan gondolom ez mar kicsit unalmas es itt telt be a pohar.


De ha ez megnyugtat, engem is baszogattak ilyenekkel tini koromtol kezdve, hogy jujj, nem tudok fozni, mi lesz velem, hogy megyek igy ferjhez...Hat jelentem, ferjhez mentem, de fozni tovabbra se tanultam meg jol 🙈

Tudok amugy valamennyire, mert a mai vilagban csak az nem tanul meg, aki nem akar vagy fizikai/ mentalis akadaly miatt nem tud, de nem fozok kifejezetten jol, mint mondjuk anyukam, csak ugy turhetoen.

Es meg elunk :)

2022. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Régen más idők voltak.
2022. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!