Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit örököltél a szüleidtől? A...

Mit örököltél a szüleidtől? A gyerekeid mit örököltek tőled (készség, tulajdonság, valamilyen sajátosság)?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Egyik kézzelfogható de szerintem nem sokan szeretik kiteregetni hisz anyagi jellegű a másik meg hát sokkal nehezebben emgfogható, van aki azt mondja hogy nézd a szemét örökölte stb, van akinek ez fel sem tünik ilyesmi.
2022. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Villanyszerelő vagyok, apámmal sokat bütykötünk. Nem értek semmihez a villanyszerelésen kívül, mégis mindig sikerrel járunk. Múltkor a kocsit addig simogattuk, ütöttük, ameddig meg nem javult:)


205 centi magas vagyok, feleségem 167. Lányomon már most látszik, hogy magas lesz, a 3 éves unokatesója örököl tőle már, pedig csak másfél éves😂 Sokan hiszik 2 és fél évesnek.

2022. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én az apám arcát örököltem

Mindig mondták hogy nem anyára hasonlítok és nem is anya családjára

Rámnéztek az emberek és tudták ki az apám :D

2022. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámtól logikát és szorongásra való hajlamot, anyámtól kreativitást és életösztönt.
2022. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apamtol nyugalmat es humort, anyamtol szivos kitartast es szorongasi hajlamot. Kulsore teljesen a kettejuk mixe vagyok.
2022. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én édesapámtól örököltem a kicsit introvertált énemet, a logikus/realista de néha pesszimista gondolkodásomat, a nyugodt beszédstílusomat/és a viszonylag "nehezen húzom fel magam énemet" mert mindig nyugalom uralkodott nálunk, édesanyámtól az érzelgősségem, a magas empátiámat, és az emberekre nyitottságot, és persze mindkettőjüktől a tisztelettudó magatartásom, és az udvariasságot. Persze hogy ne csak pozitívat mondjak a makacsságot is tőlük örököltem:) Egyébként meg gondolkodásban is sok mindenben egyezik a véleményem velük/ízlésem. Kivéve ételekben az valahogy nem annyira jött össze sok esetben :D
2022. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Anyutől refluxot, introvertáltságot, emberundort, aputól laktózintoleranciát, kézügyességet, makacsságot-ellenszenvességet.


Mindkettejüktől érzelemmentességet, és rengeteg pocsék viselkedésmintát, amit nem tudom mikor fogok tudni felülírni, pedig már 30 vagyok.

2022. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Depresszióra és öngyilkosságra való hajlam, szorongás.
2022. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A személyiségemet inkább az apámtól örököltem. Türelmes vagyok, kétszer átgondolom amit kimondok, szeretek olvasni, sok összefüggést jobban átlátok mint az átlag. Ezek mellett szétszórt és figyelmetlen vagyok.

Anyámtól valamennyire a humorát. Amit nem örököltem, hanem tudatosan belém nevelt, az a küzdés képessege, ami jó, mert én alapból muja vagyok, ehhez jön apám szétszórt természete. De anyám mellett azért összeszedettebb lettem, megtanultam nyomulni, intézni, venni egy mély levegőt és csinálni amit kell.

2022. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!