Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy apád megverte anyád apját?

Figyelt kérdés
1 l pálinka után, előzményeket nem tudok
2010. szept. 25. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet "ítélkezni". Kikérdezném mindkét felet részletesen, hogy mi történt.
2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit amig nem tudok biztosat.
2010. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából annyit tudok, hogy disznóvágás volt (nagyapámnál), apám ivott, és a kerítésen keresztül bement nagyapámhoz este. Annyit tudok, hogy a lányával (anyám tesójával) nem nagyon szimpatizált.
2010. szept. 25. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Megtörtént, nem szép dolog. Ha nem tudod kideríteni, valójában mi történt és hogy történt, akkor keresztül kell lépni a történeten. (minden csoda 3 napig tart, utána úgyis új csoda jön).
2010. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem avatkoznék a kakaskodásba, mert magamat értékelném le ezzel.
2010. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha egy védtelen beteg idős bácsiról van szó,addig vertem volna apámat,amíg mozog..
2010. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból elítélendőnek tartom, hogy idősebb az édesanya apja. Meg alapból, ha nem tud vitatkozni, csak rögtön üt... Elég "állatias" ösztön. Persze, nem tudom a körülményeket, de én így ítélem meg.


Sajnos nálam ez nem fordulhat elő, mert nagypapám meghalt, apám meg másfél éves korom óta nem dugja felém a pofáját. Bár látod, így ítélve, ha találkoznék apámmal, tuti, hogy nekimennék, mégha csak lány is vagyok... Szóval, ha van oka a verésnek, akkor az már súlyos lehet..

2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha nem foglalkoztam olyan szinten az oseim dolgaival, hogy En abba beleavatkozzak,

hallottam dolgokat, es eseteket, de hogy jovok En ahhoz, hogy gyermekkent szamon kerjem Oket azert, hogy a multban

mi tortent?


Eld a sajat eletedet, es meg csak elitelni sem lehet az Apadat, mivel egy olyan diszno toron, mint ahogyan irtad is, bizony eleg sok alkohol elszokott fogyni,

s Aki sokat iszik az nemigen torodik a masik ember koraval, es nemigen a tiszteletrol szol a dolog, amikor

elkezdenek vitatkozni!

2010. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szomorú lennék,és apámra nem lehetnék többé igazán büszke!

A legnagyobb,és szeretett példaképem veszne oda!

2010. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!