Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akarnak ezek a srácok?

Most mit akarnak ezek a srácok?

Figyelt kérdés

A-val, Cs-vel és R-rel kétszer vízipipáztam. Először jófejek voltak, másodszor elmondtak mindennek. (Csúnya, hülye k***a, rossz társaság vagyok, stb. Mindezt úgy, hogy én semmi rosszat nem mondtam rájuk vagy tettem velük.) Azóta fel is hívtak párszor, hogy menjek velük pipázni. Gyanítom, részegek voltak. Amúgy úgy kezdték, hogy "bocs...". Most megint felhívtak, hogy bocsánat, meg hogy gyere velünk pipázni... Én udvarias voltam, mondtam is nekik: "persze, nem haragszom", "nincs kedvem, de kösz, hogy szóltál".

Na ezt mire véljem? Én normálisan viselkedem, ők meg ilyen alpári módon, aztán felhívnak, hogy bocs, de gyere már el. Hát az életben nem akarok velük találkozni, max. a temetésükön.

Miért csinálják?


2010. szept. 25. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam, hogy a telefonban is ócsárolni szoktak.
2010. szept. 25. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha ők így állnak hozzád, hagyjad őket!!! Ez az én véleményem!!! Vegyék észre magukat!! Előbb elhordanak mindennek, utána meg próbálnak úgymond jópofizni, mintha mi sem történt volna! Pedig látszik, h téged megbántottak a szavakat, amiket mondtak! :(

Felejtőek a fiúk sztem!

Remélem, h tudtam segíteni!

20/L

2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Dugni akarnak veled
2010. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Felesleges az ilyenekkel foglalkozni. Jól tetted, hogy nem mentél el.

Direkt bántottak meg. Keress olyan társaságot magadnak, ahol nem rombolják az önbizalmadat, ahol Téged is elfogadnak!

2010. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Mert mind rád van indulva és egymás előtt próbálják leplezni, hogy a barátságuk fontosabb egy nőnél, ezért pocskondiáznak...


Ez az oka!!


Nagyokat hazudnak egymásnak közbe meg mindegyik rád (meg a gömbölyű seggedre vagy a bugyivonaladra vagy ahogy a pipát tartottad a szádban) gondol miközben este rángatja a pcsét a takaró alatt.


Keress érettebb társaságot, ezek csak kis hulyegyerekek, akikben beindítottad a szexuális ösztönt ami miatt kissebségi komplexusba zuhantak amit az agresszivitással meg a lekrvázással próbálnak kompenzálni egymás előtt..

2010. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, rendesek vagytok! :-)
2010. szept. 25. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Saját magadat tiszteld annyira, hogy elhaárolódsz az olyanoktól, akik eszköztárában megtalálható a pocskondiázás.

Sajnos rád is rossz fényt vet, ha ilyenekkel barátkozol. Ha meg téged pocskondiáznak és ezt elviseled, magadat értékeled le.

Szerintem Te egy sokkal normálisabb, érettebb emberebb társaságot érdemelsz. A hülyéknél még a semmi is jobb.

2010. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is lógok velük, csak hagyom, hogy 10 percig vakeráljanak a telefonban, így szeritnem legalább egy ezrest eltelefonálnak. :D

Amúgy értelmes barátnőim vannak, és még a nagyanyám is klasszabb társaság, mint ők.

2010. szept. 25. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Igazából kell nekik valaki akit szivathatnak. Aztán ha nem mész, akkor ez hiányzik nekik, és próbálnak visszacsábítani. Ne menj, mert ugyanez lesz a vége!
2010. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10:49-nek van igaza, szükségük van rád, szivatnak, aztán elmesélik egymásnak újra meg újra, hogy miket mondtak neked, és hogy ugrottál rá, jókat röhögnek rajtad, ez nagy szórakozás nekik. Ne menj feléjük, de ne is told le őket telefonban, vagy bárhogy, mert az megint egy jó szórakozás lenne nekik. Csak felejtsd el az egészet. De azért próbálj valami tanulságot, következtetést levonni a saját magad részére. Ügyelj, hogy legközelebb ne ess csapdába. Vajon mi vonzott oda? Gondolkodj ilyeneken.
2010. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!